Uçak Bileti
   Malta Uçak Bileti  


Malta Tarihin Ve Doğanın Eşsiz Birleşimi
Malta hepimizin bildiği üzere Akdeniz'de bulunan bir adalar ülkesi. Bu nedenle ilk olarak Akdeniz kültürüyle dikkat çekiyor. Resmi dili İngilizce olan bu küçük ülkede dil problemi pek yaşamayacaksınızdır. Bir adet Malta uçak bileti ile hem doğa güzelliklerini hem de tarihi yapıları görmeniz mümkün. Malta tarihi çok eskiye dayandığından tarihi yapılarıyla ön plana çıkıyor. Daha sonraları İngiliz ve Fransız boyunduruğu altına girdiğinden farklı tarihleri içinde barındırıyor. Taş devri insanlarının izlerine Malta'da rastlanmaktadır. Dünyanın en eski ve hala sağlamlığını koruyan tapınakları olarak kabul edilen yapılar da burada bulunmaktadır.

Başkent Mdina
Başkent surlarla çevrili Mdina. Aynı zamanda Malta'nın en yüksek tepesine kurulmuş. Mdina Zindanları ziyaretçilere açık bir işkence müzesi görevi görüyor. Temel Reis'in köyü olarak bilinen Popeye köyü film çekiminden sonra set görünümünü muhafaza ederek turistler için ilgi çekici bir yer halini almış. Burada filmin çekildiği her yere girebiliyor ve fotoğraf çektirebiliyorsunuz.

Balıkçı Kenti Marsaxlokk Ve Doğal Güzellikleri
Marsaxlokk geçim kaynağı balıkçılık olan bir kent. Burada pazar günleri büyük bir pazar kuruluyor. Bu pazarda yalnızca balık değil, aradığınız bir çok şeyi bulabilirsiniz. Fakat burada bulunan balık lokantalarını ziyaret etmenizi öneririz. Blue Grotto görmeniz gereken bir doğa güzelliği. Tekneyle gidebileceğiniz bu deniz mağaralarını öğleden önce ziyaret edersiniz mağara tavanından giren gün ışığının denize düşüşüne de şahit olabilirsiniz.

Marsa: Uçurum Kenarında Bir Kilise Ve Türk Şehitliği
Marsa'da bulunan bir Türk şehitleri mezarlığı mevcut. Malta'ya gidip şehit askerlerimizi ziyaret etmemek olmaz. Bu şehitlik Sultan Abdülaziz tarafından 1874 yılında yaptırılmış fakat; maalesef pek bakılmamış. Dingli uçurumları ise görmeniz gereken bir başka doğa güzelliği. Denizle son bulan bu uçurumlar yaklaşık 250 metre yüksekliğinde. Uçurumların yanında bir adet kilise ve bir radar binası bulunmakta. Azure window olarak adlandırılan deniz dalgalarının kayaları aşındırması sonucu oluşan kaya penceleri de diyebileceğimiz muhteşem yapılar. Buradan denizi izlemek ayrı bir keyif olacaktır.

Tüm bu güzellikleri görmek için yapmanız gereken Ekonomikuçuş şirketinden size uygun bir Malta uçak bileti almak ve Akdeniz'in bu güzel adalarının tadını çıkarmak.
 

Malta Uçak Bileti

Malta Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Malta ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Malta Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Malta Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.