Uçak Bileti
   Manila Uçak Bileti  


Filipinler Manila
Resmi adı ile Filipinler Cumhuriyeti yaklaşık olarak 7107 tane ada ve adacıktan oluşuyor. Güney Çin Denizi ve Filipin Denizi arasında olan ülke Vietnam’ın da doğusunda yer alır. Tropikal deniz iklimine sahip olan ülke zengin bir tarihi geçmişi vardır. Doğu kültürünü de izlerini taşıyan ülke de mutlu insanlar diyarı olarak da anılıyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Parkları, tarihi mekânları, müzesi ve çeltik tarlaları ile Filipinler özellikle deniz sevenlerin uğrak yerleri arasındadır. Unesco tarafından dünya mirası listesine eklenen Banaur Çeltik tarlaları 2000 yıl kadar yıl önce işlenmeye başlanan bir yerdir. Tappiyah Şelalesi, kayangan lake (muhteşem bir göl ve dalış yapma imkânı da bulunuyor), kelebek bahçesi, mağaraları ve sualtı dünyası ile Filipinler gezip görülesi bir ülke haline geliyor.

Ulaşım
Filipinler’e Manila Nınoy Aquıno Havaalanı ile ulaşabilirsiniz. Ülkenin Manila kentinde yer alan havaalanından otobüs olculuğu ile şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Filipinler Manila uçak bilet fiyatı hakkında bilgi almak ve Filipinler Manila uçak bilet rezervasyonu yaptırmak için Ekonomik uçuş'tan faydalanabilir ve ekonomik uçuşun ayrıcalıklarından da yararlanabilirsiniz.

Filipinler Uçak Bileti

Manila Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Manila ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Manila Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Manila Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.