Uçak Bileti

   Medine Uçak Bileti

 


Medine
Suudi Arabistan ülkesinde yer alan kent Müslümanlar içinde önemli bir kenttir. Mekke’nin kuzeyinde konumlanmış olan Medine şehrin Hicretten önceki adı Yesrib olarak bilinir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Özellikle hac mevsimi oldukça kalabalık olan kentte gezilecek önemli yerler arasında Yedi Mescidler, Mescidi Nebevi, Uhud Dağı, Uhud Kabristanı, Mescidi Kıbleteyn, Kuba Mescidi, Cuma Mescidi, Osmanlı Cami, Cennet-ül Baki, Ali Mescidi, Hamza Mescidi, Ebu Bekir Mescidi, Osman Mescidi, Ömer Mescidi ve Mescidi Gamame yer alır.

Ulaşım
Medine Kentine havayolu ile ulaşımda Prens Muhammed Bin Abdülaziz Uluslararası Havaalanı diğer adı ile Prens Muhammed Havaalanı kullanılıyor. Suudi Arabistan ülkesinin en işlek dördüncü havaalanı olup hac zamanı yoğunluk yaşanır. Ekonomikuçuş ayrıcalığı ile Medine uçak bilet fiyatları hakkında bilgi alabilir ve Medine uçak biletleri için rezervasyonunuzu anında yaptırabilirsiniz.

Medine Uçak Bileti

Medine Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Medine ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Medine Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Medine Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.