Uçak Bileti

   Meshed Uçak Bileti

 


Meshed
İran ülkesinin ikinci büyük kenti olan Meshed ayrıca Razavi Horasan Eyaleti’nin de yönetim merkezidir. İran ülkesinin başkenti Tahran’a 850 kilometre uzaklıkta yer alan kent ülkenin doğusunda yer alıyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Meshed kenti 823 yılında İmam Rıza’ya hitaben Meşhed (şahadet yeri) olarak adlandırılarak kurulmuş. Yıllar içinde adı Meshed oldu. İmam Rıza Türbesi, Tus şehri, Gevher Şad Camii, Hace Rabi Türbesi VE Nadir Şah Türbe ve müzesi gezilebilecek mekân ve yerler arasındadır.

Ulaşım
Meshed kentine ve bu tarihi dokulara ulaşmak için Meşhed Uluslararası havaalanından yararlanabilirsiniz. Meşhed Uluslararası Havaalanının diğer adı ise Şehit Haşimi Nejad Havalimanıdır. İran ülkesinin en yoğun üçüncü havaalanıdır. Ekonomikuçuş ile Meshed uçak bilet fiyatı hakkında bilgi alarak Meshed uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz.
Meshed Uçak Bileti

Meshed Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Meshed ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Meshed Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Meshed Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.