Uçak Bileti

   Milano Uçak Bileti

 


Milano
İtalya’nın nüfus bakımından ikinci büyük komünü olan Milano ülkenin kuzeyinde yer alıyor. 1 milyon 300 bin kişiye ev sahipliği yapan Milano, Lombardiya bölgesinin de başkentidir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Özellikle otomotiv ve moda sektörü ile ülke ekonomisinin lokomotif kentlerinden biri olan Milano gelişmişliği ve zenginliği ile de tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarıyor. Yıl boyunca Milano uçak biletleri bulabilir ve kenti gezme şansını yakalayabilirsiniz.

Ulaşım
Ekonomik Milano uçak bileti fiyatları sayesinde her yıl ülkemizden binlerce kişi şehri ziyaret ediyor. Şehirde 3 tane havalimanı var. Kentin en büyük havalimanı olan Milano Malpensa Havalimanı kent merkezine 40 km uzaklıkta bulunuyor. Havalimanından şehre hem otobüslerle hem de trenle ulaşım mevcut.
Malpensa Havalimanı’ndan kalkan otobüsle 50 dakika içerisinde Milano şehrinin merkezine varabilirsiniz. Tren seferleri ise 15 dakikada bir düzenleniyor. Milano şehir merkezine 45 km uzaklıkta yer alan Milano Bergamo Havalimanı her yıl yaklaşık 8 milyon yolcuyu ağırlıyor. Havalimanından Milano Santral Garı’na düzenli otobüs seferleri var. Linate Havaalanı ise ülke içinde, kısa mesafeli uçuşlar için kullanılıyor.

Milano Uçak Bileti

Milano Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Milano ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Milano Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Milano Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.