Uçak Bileti
   Mısır Uçak Bileti  


Mısır Nasıl Bir Ülkedir?
Mısır, Afrika’nın kuzey kesimlerinde yer alan dünyanın bilinen en eski uygarlıklarından olarak bilinir. Tarihi yapısı ile dikkat çeken Mısır, dünyanın nüfus olarak en kalabalık şehirlerinden biri olan Başkent Kahire başta olmak üzere, kusursuz çekiciliği ile Akdeniz kıyısı taraflarında bulunan İskenderiye, harikalar diyarını andıran plajlarıyla turizm merkezi olarak anılan Sharm El Sheikh ile sizleri bekliyor. Her bütçeye uygun bilet seçenekleriyle Ekonomikuçuş üzerinden Mısır uçak bileti alarak sayısız güzellik içinde unutulmayacak tatil anılarına sahip olabilirsiniz.

Görülmesi Gereken Yerler
Mısır’ın geçmiş mirasları arasında bulunan Giza’da varlığını sürdüren büyük piramitleri kesinlikle görmeniz gerek. Başkent Kahire çevresinde yoğun olarak görebileceğiniz bu piramitler dışında ayrıca, Kahire’de bulunan Darb-Al Ahmar, Salahide Kalesi, Sakkara piramitleri, Sfenks ve Memfis harabeleri bir diğer görülmesi gereken yerler listesinde en başı çekmektedir.

Turistlerin uğrak mekanı arasında bulunan Luxor ve Luxor’a oldukça yakın bir mesafede kolaylıkla ulaşabileceğiniz Karnak Tapınağı görülmesi gereken yerler arasındadır. Mısır’ın diğer farklı yüzünü görmek isterseniz İskenderiye’ye bir ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Dünya harikaları arasında yer alan İskenderiye feneri bu ziyaretiniz sırasında karşılaşacağınız en görkemli yapı olarak karşınıza çıkmaktadır. Son olarak seyahatinize Kızıldeniz kıyısında yer alan Sharm El Sheikh ile harika kumsalları eşliğinde şehrin çekici olan diğer yüzüne tanıklık edebilirsiniz.

Mısır’da Yeme ve İçme
Mısır genel olarak geleneksel bir mutfak kültürü sahibi olsa da dünya mutfağının neredeyse tamamına ait çeşitler bulabilmeniz mümkün oluyor. Akdeniz, Kızıldeniz gibi yerler dışında Nil nehri sayesinde de yemek çeşitlilikleri oldukça fazla gözüküyor. Özellikle Kahire’de gezip görebileceğiniz tüm ülkelerden daha fazla bir çeşitlilik söz konusu. Deniz ürünleri sevenlerin İskenderiye’ye gitmesi gerekirken ülkeye has yemek kültürünü tatmak isteyenler Kahire’de bulunan Ahwa kentini tercih edebilirler.

Ulaşım Nasıl Sağlanır
Kahire içinde ve dışında hizmet veren sayısız havayolu bulunmaktadır. Mısır ziyaretiniz için en iyi seçenek sitemiz üzerinden tercihinize göre seçebileceğiniz havayolu şirketinden satın alacağınız Mısır uçak bileti almak ve tarihi zenginliği, tapınakları ve görkemli piramitleri ile göz dolduran bu ülkeye unutamayacağınız bir seyahat düzenlemektir.
 

Mısır Uçak Bileti

Mısır Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Mısır ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Mısır Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Mısır Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.