Uçak Bileti
   Moldova Uçak Bileti  


Moldova Uçak Bileti
Resmi adı ile Moldova Cumhuriyeti olan Moldova, Doğu Avrupa’ da Ukrayna ile Romanya arasında yer alıyor. Başkenti Kişinev olan Moldova 1991 senesinde Sovyetler Birliği’ nin dağılmasından sonra bağımsızlığını kazanmıştır. Denize kıyısı olmamasına karşın Moldova’dan Prut ve Dinyester nehirleri geçiyor.

Romence’ nin konuşulduğu Moldova Doğu Avrupa’ nın tüm iklim ve coğrafik özelliklerini yansıtan bir ülke olarak öne çıkıyor. Doğal yapısı ile Avrupa’ nın modern çağda gelişen yüzünü yansıtan kentleri ile de dünyanın pek çok ülkesinden yoğun şekilde turistler tarafından ziyaret ediliyor. Doğal güzellikleri ile ön plana çıkan kentte alışveriş alanları, pazarlar ve müzeler gibi farklı mekanlar ile muhteşem bir hafta sonu tatili fırsatından yararlanılabiliyor. Sitemizden Ekonomikuçuş kalitesinde Moldova uçak bileti alımlarınızı geniş alternatifler arasından rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hangi şehirde ne yapılır
Kişinev
Moldova’ nın başkenti Kişinev’ de Kişinev Souvenir Bazaar bulunuyor. Şehrin ana pazar yeri olan el yapımı objeler ve resimler bulunuyor. Ayrıca kentte bulunan bir diğer alışveriş merkezi olan Unic, Sovyet tarzı ürünlerin satın alınabileceği bir merkezdir.

Kültürel ve tarihi yapılarda da Moldova’ nın başkentinde zengin bir durum söz konusudur. Özellikle de Doğu Avrupa’ da bulunuyor olması ile geçiş yolu üzerinde olmasına neden olurken, bu durumda farklı kültürlerden etkilenmesine yol açıyor. Kentteki en ünlü yapılardan birisi Holly Gates’ tir. 1846 yılında 1. Zaushkevich tarafından inşa ettirilmiştir.

Ayrıca Moldova Ulusal Tarih Müzesi, Etnografya ve Doğa Tarihi Müzesi gibi müzelerde kentte kesinlikle ziyaret edilmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Mimari yapısı ile dikkat çeken Moldova’ da Nativity Katedrali, Stefan Cel Mare Parkı ve Anıtı, Rose Valley Parkı ve Puşkin Müzesi kent merkezinde bulunan önemli noktalar arasında yer alıyor.

Kente 60 km uzaklıkta bulunan Orhei Antik Kalıntıları ve 50 km uzaklıkta bulunan Serpeni gibi kent dışında kalan ve Moldova’ya gidilmesi halinde kesinlikle ziyaret edilmesi gereken noktalardan birisidir. Sitemizden Moldova’ya dair yapılacaklar, görülecek yerler ve daha pek çok konuda bilgi alabileceğiniz gibi ekonomik Moldova uçak bileti satın alımlarınızı da yapabilirsiniz.
 

Moldova Uçak Bileti

Moldova Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Moldova ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Moldova Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Moldova Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.