Uçak Bileti

   Mombasa Uçak Bileti

 


Mombasa
Kenya’nın Coast ilinin merkezi olan Mombasa aynı zamanda ülkenin en büyük ikinci şehri olma özelliğini de taşıyor. Şehrin en önemli özelliği ise Hint Okyanusu’nun kıyısındaki bir mercan adasının üzerine kurulu olmasıdır. Bu yönü ile Kenya’nın da liman kenti halini alıyor. Şehrin yüzölçümü sizi şaşırtabilir, sadece 14,5 kilometrekare. Ancak kentin dört bir yanında turistik yerler görebiliyorsunuz.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Şehrin 11. Asırda Arap tüccarlar tarafından kurulduğu rahmin ediliyor. Köklü geçmişini uygun Mombasa uçak biletleri sayesinde kente giderek tarihi yerleri gezerek de fark edebilirsiniz. Yılın tüm aylarında gayet ekonomik olan Mombasa uçak bileti fiyatları sayesinde siz de anılarınız arasında Mombasa’yı mutlaka ekleyin! Tarihte bir dönem Osmanlılar tarafından da yönetilen bu kent mutlaka görülmeli!

Ulaşım
Şehirde sizi karşılayacak olan ilk yer Mombasa Moi İnternational Havalimanı olacak. Deniz seviyesinden yalnızca 61 metre yükseklikte bulunan havalimanı iki adet piste sahip. Pistler bin 363 metre ve 3 bin 350 metre uzunluğunda… Pistler ve kontrol kulesi teknolojik cihaz ve sistemlerle donatılmış durumda.
Mombasa Uçak Bileti

Mombasa Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Mombasa ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Mombasa Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Mombasa Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.