Uçak Bileti
   Moritanya Uçak Bileti  


Moritanya Uçak Bileti
Resmi adı Moritanya İslam Cumhuriyeti olan Moritanya kuzeybatı Afrika ülkesidir. Günümüz dünyasının en büyük 29. ülkesi olma özelliğine sahip olan Moritanya yaklaşık olarak Mısır ile aynı büyüklüğe sahiptir. Adı Berberi krallığı Mauretania' dan gelen Moritanya’ nın başkenti ve aynı zamana en gelişmiş ve en büyük kenti Nouakchott’ tur. Atlantik kıyısında bulunan başkent Nouakchott ülkenin en turistik merkezlerinden birisi olma özelliği taşıyor.

Balıkçılık ve turizmin ekonomik yapılanmayı gerçekleştirmekte olduğu ülkede vahşi yaşama tanıklık etmek isteyenler için çok geniş alternatiflere sahip olan seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekler ile çok etkili ve kaliteli gezi gerçekleştirilebiliyor. Sitemizden Moritanya uçak bileti satın alma işlemlerini yaparak, Afrika’ nın İslamiyet ile doğal mekanda harmanlanan kültürünü keşfedebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Hangi şehirde ne yapılır
Nouakchott
Genel olarak Afrika kıtası ikliminin net olarak görüldüğü Moritanya’ nın başkenti Nouakchott’ a yapılacak seyahatlerde kasım ile mart aylarının arasının tercih edilmesi öneriliyor. Kentteki konaklamaların daha kaliteli ve daha pahalı otellerde yapılması hem hijyen hem de ekonomiklik açısından son derece önemli olduğu belirtiliyor.

Kentte pek çok aktiviteye kolaylıkla katılım gerçekleştirebilmek mümkündür. Plage de Pechus (Pescheus Plajı) en çok tercih edilen mekanlar arasında kendisine yer buluyor. Gün içerisinde özellikle sahil ve deniz kokusunu içine çekebilme ve eşsiz doğa manzaralarına tanık olabilme konusunda yürüyüşler yapılacak eşsiz bir mekandır.

Ayrıca Grand Market (Büyük Pazar) başkent Nouakchott’ ta en çok ziyaret edilen en önemli alışveriş noktalarından birisidir. Grand Market’ te bulunan kültürel, yöresel ve etnik ürünlerle alışverişler yapabilir, balık pazarından Atlantik Okyanusu canlılarının tadını deneyim edebilirsiniz. Gün içerisinde Bakar Ahmed Caddesi de kentin en kalabalık ve en canlı noktalarından birisidir. Burada yürüyüşler yaparak her tür alışverişler yapılabiliyor.

Nouakchott’ ta yüzde yüz Müslüman bir ülke olması nedeni ile gece hayatı aktif değildir. Çeşitli festivaller ve fuarlarda etnik, yöresel ve daha farklı doğrultuda alışverişler yapılabiliyor. Ekonomikuçuş ile en uygun ve en ekonomik Moritanya uçak bileti alımlarınızı, ülkeye dair genel bilgiler ile birlikte yapabilirsiniz.
 

Moritanya Uçak Bileti

Moritanya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Moritanya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Moritanya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Moritanya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.