Uçak Bileti
   Münih Uçak Bileti  


Münih
Münih, Berlin ve Hamburg'dan sonra Almanya'nın en büyük üçüncü kentidir. Bavyera eyâletinin en büyük şehri ve başkentidir. Avrupa Birliği'nin onikinci en büyük şehridir. Münih, yukarı Bavyera'nın üst düzlüklerinde yaklaşık 50 kilometreye yayılır. Kuzey Alp Dağları'nın kuzeyinde ve deniz düzeyinin 520 metre üzerindedir. Burada bulunan kumlu plâtonun kuzey bölümünde toprak çok bereketlidir. Güneyi ise buzul çağından kalma taşlardan oluşmuştur.

 
Münih

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Önemli gezilecek yerler şehrin merkezi olan Marienplatz çevresinde yer almakta. Meydanın çevresinde St Peter Kilisesi, Eski belediye sarayı Altes Rathaus, yeni belediye sarayı Neues Rathaus binaları vardır. Neues Rathaus binasının kulesinde, saat oniki de, cephedeki figürlerin gösterisi izlenebilir. Bu gezilesi yere seyahat etmek için Ekonomikuçuş'tan yararlanabilirsiniz.

Ulaşım
Münih Franz Josef Strauss Havalimanı Münih'in 28 km kuzeyinde, Freising yakınlarında bulunan bir havalimanıdır. Almanya Münih uçak bileti rezervasyonu ve Almanya Münih uçak bilet fiyatı ile ilgili bilgi almak için Ekonomikuçuş'tan yararlanabilirsiniz.
 
Münih Uçak Bileti

Münih Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Münih ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Münih Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Münih Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.