Uçak Bileti

   Muscat Uçak Bileti

 


Muscat
Umman Sultanlığının en büyük şehri olan Muscat aynı zamanda Umman Sultanlığının başkentidir. Olağanüstü kumsalı ve tarih ile iç içe olan bir şehir olan Muscat sıcak bir iklime sahiptir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Muscat kentinde gezilecek önemli yerler arasında Quram Doğal Parkı, Muscat Gate Müzesi, Zawawi Camii, Muscat Limanı, Qurub Beach, Qantab Beach, Al Alam Royal Palace, Çocuk Müzesi, Muscat Kalesi ve Sultan Qaboos Büyük Camii yer alır. Ayrıca çöl safarisi de yapılabilecek etkinlikler arasında yer alıyor.

Ulaşım
Muscat kentine hava ulaşımında Muscat Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Muscat Uluslararası Havaalanının diğer adı ise Seeb Uluslar arası Havaalanı denir. Havaalanının şehir merkezine uzaklığı otuz iki kilometredir. Ekonomikuçuş ile Muscat uçak bilet fiyatları ve Muscat uçak biletleri ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Muscat Uçak Bileti

Muscat Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Muscat ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Muscat Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Muscat Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.