Uçak Bileti
    Musul Uçak Bileti  


Musul
Irak ülkesinin en büyük kentlerinden biri olan Musul, Irak’ın kuzeyinde yer alan Dicle Nehri kıyısında kuruludur. Musul kentinin diğer isimleri ise Havlan ve Mavsil ‘dir. Eski Ninavo şehrinin batı kısmında kurulu olan Musul kenti verimli topraklara sahiptir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Ortadoğu’nun önemli bir noktasında yer alması sebebiyle Musul çok çeşitli medeniyet ve kültürlere ev sahipliği yapmıştır. Önemli tarihi eserlerinde bulunduğu kentte insanlık tarihinin kayıtlandığı ilk yazılı eserlerin bulunduğu bölge olma özelliğini de taşıyor.

Ulaşım
Kente ulaşımda kullanılan Musul Uluslar arası Havaalanı ilk olarak 1920 yıllarında İngilizler tarafından inşa edilip askeri havaalanı olarak kullanıldı. 1992 yılından bu güne sivil havayolu taşımacılığı yapılıyor. Musul uçak bileti rezervasyonunuzu Ekonomik uçuş aracılığı ile yapabilirsiniz. Ayrıca anında Musul uçak bilet fiyatı hakkında bilgi de almanız mümkün.

Irak(Musul) Uçak Bileti

Musul Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Musul ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Musul Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Musul Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.