Uçak Bileti
   Ndjamena Uçak Bileti  


Çad Ndjamena
Orta Afrika’da yer alan Çad ülkesinin denize kıyısı yoktur.1960 yılında bağımsızlığını ilan eden ülkenin başkenti Ndjamena ‘dır. Çad’ın büyük bir kısmı ise Sahra Çölü ile kaplıdır. Afrika seyahati yapıp henüz bozulmamış tüm doğa güzelliklerini görmek isteyenlerin uğrak yeridir. Tropikal iklime sahip olan Çad ‘da çöl iklimi de yaşanıyor. Tabiatın halen doğallığını koruduğu Çad ismini  “Afrika’nın ölü kalbi” olarak nitelendirilen Çad gölünden almıştır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Dünya’nın en fakir 5 ülkesinden biri olan Çad ‘da halen bulunan Çad Göl’ü henüz yok olmadan görmek isteyenler için öncelikli yerlerdendir. Çad Ulusal Müzesi, cami ve katedralleri turstik olarak gezilebilecek mekânlarıdır.

Ulaşım
Çad seyahatinizi ülkenin başkentinde yer alan Ndjamena N’djamena Havaalanı ile yapabilirsiniz. Ndjamena N’djamena havaalanı ülkenin tek uluslararası havaalanıdır. Bu doğallığını halen koruyan ülkeye seyahat etmek için Çad Ndjamena uçak bilet fiyatı hakkında bilgiye Ekonomik uçuş ile anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca anında Çad Ndjamena uçak bileti rezervasyonu da yaptırma imkânı sunuluyor.

 Çad Uçak Bileti

Ndjamena Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Ndjamena ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Ndjamena Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Ndjamena Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.