Uçak Bileti
    Necef Uçak Bileti  


Necef
Irak ülkesinde bulunan Necef Fırat Nehri’ni hemen batısındaki dağ sırasının kenarında kuruludur. Irak’ın başkenti Bağdat’a 160 km uzaklıktadır. Irak’ın kutsal kentidir. Irak ‘ın diğer kutsal kenti Kerbela’ dır. Necef kentin de nüfusun çoğunluğu Şii ‘dir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentte bulunan İmam Ali Türbesi Arabistan topraklarında bulunan Kâbe ve Mescidi Nebevi’ den sonra üçüncü sıradaki kutsal mekândır.

Ulaşım
Necef kentine hava yolu ile ulaşım için Necef Havaalanı kullanılıyor. Havaalanı şehrin doğusunda bulunmaktadır. Necef Havaalanı 3000 metre uzunluğunda ve 70 metre genişliliğinde bir pistti bulunup daha önceleri askeri amaçla kullanılıyordu. 2008 yılından itibaren sivil kullanıma açıldı. Necef uçak bilet fiyatı öğrenmek ve Necef uçak bileti rezervasyonu yaptırmak için Ekonomik uçuş'tan faydalanabilirsiniz.

Irak(Necef) Uçak Bileti

Necef Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Necef ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Necef Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Necef Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.