Uçak Bileti
   Niamey Uçak Bileti  


Niamey
Nijer’in başkenti olan Niamey, Afrika kıtasında yer alıyor. Nijer Irmağı’nın çok yakın bir bölgesinde kurulu olan şehirde 1 buçuk milyona yakın kişi yaşamını devam ettiriyor. Kentin en ilginç yönü, sadece büyükbaş hayvancılık ile geçiniliyor olmasıdır. Diğer iş kolları bu kentte ilgi görmüyor. 239,30 kilometrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiş olan kent 5 ilçeden oluşuyor. Çok büyük bir kapalı pazara sahip olan kentin ekonomisi de bu pazarda hayat buluyor. Turistik bir gezi ile şehri ziyaret etmek isteyenler uygun fiyatlarla Niamey uçak biletleri satın alabilir. Ülkemizde de gayet ekonomik rakamlara tekabül eden Niamey uçak bileti fiyatları ile karşılaşabilirsiniz.

Ulaşım
223 m rakıma sahip olan Niamey Diori Hamani International Havalimanı bu kentte yer alıyor. 3 bin metre ve bin 620 metre uzunluğunda iki adet pisti bulunan havalimanı her yıl 155 bin civarında yolcu tarafından kullanılıyor. İç hizmetleri ile yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayabildiği havalimanı Nijer Silahlı Kuvvetleri tarafından da kullanılıyor. Havalimanında sivil uçuşların yanı sıra askeri uçuşlar da gerçekleşiyor.

Niamey Uçak Bileti

Niamey Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Niamey ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Niamey Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Niamey Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.