Uçak Bileti
   Nice Uçak Bileti  


Fransa Nice
Fransa’nın güneyinde Marsilya ve Cenova arasında Akdeniz sahilinde yer alan Nice ülkenin de en önemli turizm merkezlerinden birisidir. Fransa’nın beşinci büyük kenti olan Nice ayrıca Dünya Satranç Turnuvasına da ev sahipliği yapması ile de biliniyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Güzel bir Akdeniz kenti olan Nice MÖ 500 yılında ilk olarak yunanlılar tarafından kurulmuş. Sonrasında Roma hâkimiyeti derken Fransızların eline geçen kentte İtalyan esintisine rastlamakta bu sebeple mümkündür. Gösterişli mimarisi ve uzun sahili ünlenen kentte ayrıca 20’den fazla müze, yapay göller ve galeriler bulunuyor. Birçok kilise, kale gibi tarihsel değerlerin bulunduğu kentte çok fazlada park yer alıyor.

Ulaşım
Fransa’nın Nice şehrine Nice Cote D’azur Havaalanını ile ulaşabilirsiniz. Şehir merkezine 7 km uzaklıkta bulunana havaalanında iki pist ve iki terminal bulunuyor. Fransa Nice uçak bilet fiyatı hakkında bilgi almak ve Fransa Nice uçak bileti rezervasyonu yaptırmak için Ekonomik uçuş sizlere anında hizmet vererek avantajlarından da yararlandırmaktadır.

Fransa (Nice) Uçak Bileti

Nice Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Nice ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Nice Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Nice Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.