Uçak Bileti
   Nijer Uçak Bileti  


Farklı Bir Tatil Seçeneği
Afrika ülkelerinden biri olan Nijer denilince akla küçük bir ülke gelse de, Nijer’in yüz ölçümü Türkiye’nin tam 1,5 katı olan 15 milyon nüfusu olan ve daha çok televizyonlardan şahit olduğumuz Kara kıtanın yaşam şartlarının en zor olduğu ülkelerden biri.

Genellikle yurtdışı gezilerinde lüks yerleri, pahalı mekânları görmekten sıkılmış olan ve farklı bir yer görme arayışına girmiş gezginlerin ve dünya üzerinde yaşayan diğer insanların yaşayışlarına şahitlik etmek ve az da olsa bir fikir sahibi olmak isteyenlerin gidebileceği yerlerden biri Nijer. Nijer’e seyahat etmek için bir Nijer uçak bileti almanız yeterli.
Nijer’in başkenti Niamey. Nijer nehri adı verilen ve bazı yerlerde oldukça geniş olan bir nehre sahip. Bu nehrin üzerine iki tane köprü inşa edilmiş. İlki Amerikalılar, ikincisi ise Çinliler tarafından yapılmış.

Nijer’de Yaşam
Nijer de devlete ait kurumlar, şehir hayatı gibi kavramlar gelişmemiş. Hastane, sağlık personeli yok denilecek kadar az. Anne ve çocuk ölümleri fazla. Yaşam şartları zor. Alabildiğine geniş bir çöl ve çölün ortasında sazdan yapılmış tek odalı evler bulunmakta. Ülkenin geçim kaynağı tarıma elverişli alanlar az olsa da genel olarak tarımdan sağlanmakta. Milet adı verilen bir tahıl yetiştiriyorlar. Arada çok uzak mesafeler bulunmasına rağmen, ülkemizi tanıyorlar. Türkiye’ nin Nijer’ de yaptığı yardım faaliyetleri ve açtırdığı su kuyularını görmek gurur verici. Bütün bunlara şahitlik etmek için Ekonomikuçuş adresinden bir Nijer uçak bileti temin edebilir ve farklı bir tatil seyahatinin kapılarını aralayabilirsiniz.

Nijer’de Ne Yenir?
Nijer halkının imkânlarının sınırlı ancak Nijer mutfağında pirinç yemeklerinin yanı sıra, ızgara balık, kebap ya da tavuk gibi yemek çeşitleri bulmak mümkün. Aç kalmayacağınızı kolaylıkla söyleyebiliriz.

Nijer’de Konaklama
Nijer’de konaklamak için başkent Niamey’de uygun fiyatlarla çok sayıda otel bulunabilir.

Nijer Halkının Sosyoekonomik Yapısı
Nijer fakir ve Müslüman bir ülke. Nijer de insanların en büyük derdi gün içerisinde karınlarını doyurabilmek için yiyecekleri bir öğün yemek bulabilmek. Şartlar ne kadar ağır olsa da, Nijer’ in insanları kanaatkâr ve bütün bu zorlu şartlara rağmen yüzleri gülen insanlar. Başka ülkelerde ekonomik kriz yaşandığında ortaya çıkan savaş görüntüsünü anımsarsak, Nijer’ de bu tür olaylardan eser yok. İnsanlar durumlarını kabullenmişler. Ülkede hırsızlık, yan kesicilik gibi olaylara neredeyse hiç rastlanmıyor. Ahlaki kurallar geçerliliğini koruyor.

Nijer’ i olan ziyaretinizde insan olarak taşıdığınız sorumluluğu ve verilen nimetlerin büyüklünü fark edecek, insani değerleri yeniden hatırlayacaksınız.
 

Nijer Uçak Bileti

Nijer Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Nijer ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Nijer Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Nijer Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.