Uçak Bileti
   Nijerya Uçak Bileti  


Festivaller Ve Vahşi Doğa İle Nijerya
Nijerya, Batı Afrika'da bulunan ve denize kıyısı olan bir cumhuriyettir. Ülkenin büyük çoğunluğu Müslüman ve Protestanlardan oluşur. Yurtdışına çıkarken "ne yiyeceğiz" sorusu bizim için önemlidir. Müslümanların çok olması sebebiyle yemek seçme konusunda yerel halk size yardımcı olacaktır. Ülkenin resmi dili İngilizce fakat; bir çok yerel dil de varlığını koruyor. Ülkede kullanılan İngilizce yerel dillerle harmanlandığı için çok iyi derecede İngilizce biliyor olsanız dahi yerel halkın dilini anlamanız zor olacaktır.

Nijerya'da Ne Yemeli Nelere Dikkat Etmeli
Nijerya uçak bileti almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Öncelikle iklim, tropikal iklimde olan Nİjerya genel olarak çok sıcak olduğundan gezmek biraz zor olabilir. Bu nedenle en uygun tarihler kasım veya mart ayları olacaktır. Bu aylarda ülkenin soğuk olmasını beklemeyin tabi. Kıyı şeridinde sıcaklıklar genellikle 30 derece civarında görülmektedir. Nijerya ormanlarında vahşi hayvanlar da çokça görülüyor. Bu nedenle tek başınıza kıyı şeridi dışında gezmemenizde fayda var. Nijerya çorbalarıyla ünlüdür. Aklınıza gelebilecek her yiyeceğin çorbası mevcuttur. Bunun dışında Suya adını verdikleri kebap da denemeniz gereken lezzetlerden. Denize kıyısı olan bu ülkede balıkçılık da yaygın. Okyanus balıklarının lezzetine bakmanız burada mümkün olacaktır.

Festivaller Ve Vahşi Doğa Turu
Nijerya'da yapılabilecek en güzel şeylerden biri vahşi doğa turu olacaktır. Ülkemizde yalnızca hayvanat bahçelerinde görebileceğiniz aslan, kaplan, leopar gibi yırtıcı hayvanları doğal ortamlarında izleme fırsatı bulabilirsiniz. Tabiki bunu profesyonel bir ekiple yapmalısınız, tek başınıza yapılacak bir gezi değil. Sıcak benim için sorun değil derseniz festival zamanlarında Nijerya'ya gitmeyi de tercih edebilirsiniz. Nijerya'da şubat aylarında ülkenin önemli kaynaklarından olan balıkçılık festivali düzenleniyor. Eylül ayında uluslararası bir film festivalleri var. Nisan ayında sanat festivali, haziran ayında ise farklı bir şehirde yine uluslararası film festivali yapılıyor. Her sene farklı bir ayda ise uluslararası jazz festivalleri mevcut. Tüm farklılıkları ve güzellikleriyle bu Afrika ülkesini gezip görmek için yapmanız gereken Ekonomikuçuş firmasından bir adet Nijerya uçak bileti satın almak. Bundan sonra ise kendinizi Afrika'nın büyüsüne ve vahşi doğaya bırakabilirsiniz.
 

Nijerya Uçak Bileti

Nijerya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Nijerya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Nijerya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Nijerya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.