Uçak Bileti
   Nouakchott Uçak Bileti  


Nouakchott Uçak Bileti
Moritanya’nın başkenti olan Nouakchott aynı zamanda en büyük kentidir. Sahra bölgesinin de en büyük şehri olması, kenti çok daha özel kılıyor. Şehrin en büyük özelliği Atlantik Okyanusu’na kıyısı olan kentler arasında yer almasıdır. Bölgedeki pek çok şehir gibi Nouakchott da eskiden küçük bir balıkçı kasabasıydı. Ancak büyük ilgi görüyordu ve kısa sürede büyüyerek büyük bir kent halini aldı. Bin kilometrekarelik bir alan üzerine kurulu olan Nouakchott uçak biletleri aramak zorunda kalmayacağınız bir şehir. Çünkü dünyanın pek çok ülkesinden bu kente aktarmalı ya da direk olarak uçabilirsiniz. Ülkemizde de ekonomik Nouakchott uçak bileti fiyatları ile karşılaşmanız mümkün. Özellikle sıcak şehirleri sevenler bu kentten oldukça hoşlanacak. Çünkü yıl içerisinde hava sıcaklığı en fazla 13 santigrat dereceye kadar düşüyor.

Ulaşım
Yalnızca sivil uçuşlar için kullanılan Nouakchott Havalimanı 3 bin 10 metre uzunluğunda bir adet piste sahip. Denizden yalnızca 2 metre yükseklikte bulunan havalimanını her yıl 200 binden fazla yolcu kullanıyor. Havalimanı Moritanya hükümeti tarafından işletiliyor.

Nouakchott Uçak Bileti

Nouakchott Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Nouakchott ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Nouakchott Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Nouakchott Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.