Uçak Bileti

   Odessa Uçak Bileti

 


Odessa
Ukrayna Ülkesinin en büyük üçüncü kenti olan Odessa aynı zamanda ülkenin en büyük limanına sahiptir. Ilıman bir deniz iklimine sahip olan kentte yazlar ılık kışlar serin geçer.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentin en önemli yerleri arasında Primorski Bulvarı, Deribasovkaya Caddesi, Odessa Opera Binası, Marina Bölgesi, Odesa Bedediye Sarayı, Altın Çocuk Heykeli, Potemkim Merdivenleri, St. Nikolas Katedrali, Katakomplar, Duke de Richelieu Anıtı, Arkadia Bölgesi, Yedi kilometre Pazarı, Doğu Batı Sanat Müzesi, Yahudi Müzesi, Pushkin Müzesi ve Konyak Fabrikası sayılabilir.

Ulaşım
Odessa kentine havayolu ulaşımında Odessa Uluslar arası Havaalanı kullanılıyor. Odessa Uluslararası Havaalanı ile şehir merkezi arası mesafe yaklaşık olarak yedi kilometredir. Odessa uçak biletleri ve Odessa uçak bilet fiyatları ile ilgili bilgilere Ekonomikuçuş'tan alabilirsiniz.

Odessa Uçak Bileti

Odessa Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Odessa ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Odessa Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Odessa Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.