Uçak Bileti

   Okinawa Uçak Bileti

 


Okinawa Uçak Bileti
Japonya’da en çok turist çeken bölge Okinawa kentidir. Çünkü yıl boyunca sıcaklık asla 18 santigrat derecenin altına düşmez. Hiçbir zaman kar yağmayan bu kentin aslında Japonya ile bir kara bağlantısı yok. Tam bir ada şehri olması, her yıl özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramasını beraberinde getiriyor. Siz de ekonomik Okinawa uçak biletleri fırsatlarını yakalayarak bu muhteşem adada tatil yapma şansını elde edebilirsiniz. Yaz döneminde de ekonomik Okinawa uçak bileti fiyatları ile karşılaşmanız mümkün. İkinci Dünya Savaşı’nın ardından kısa bir dönem ABD yönetimine geçen Okinawa aynı zamanda tropikal bitki cenneti… Muson ikliminin hakim olduğu bölgede bol miktarda tropikal meyve de bulunuyor.

Ulaşım
Okinawa Naha Havalimanı ise kentin 4 km batısında konumlanmış. Japonya’nın en işlek yedinci havalimanı olan Okinawa Naha Havalimanı’nı günde 15 milyon yolcuya hizmet verebilecek kapasitesi mevcut. Günde 150’den fazla uçağın iniş-kalkış yaptığı havalimanından adanın dört bir yanına otobüs seferleri düzenleniyor. Bir dönem askeri amaçla da kullanılan havalimanında 3 bin metre uzunluğunda bir pist bulunuyor.

Okinawa Uçak Bileti

Okinawa Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Okinawa ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Okinawa Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Okinawa Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.