Uçak Bileti
   Ordu Uçak Bileti  


Fındığın Başkentini Ziyaret Edin
Doğu Karadeniz'in şirin sahil kentlerinden olan Ordu, fındığın da adeta başkentidir. Türkiye'nin fındık üretiminin yüzde 51'ini Ordu ile tek başına karşılamaktadır. Yaylaları, sahilleri, gölleri, kaleleri, kiliseleri, müzeleri ile Türkiye'de mutlaka görülmesi gereken iller arasında ilk sıralarda yer alır.

Ekonomikuçuş internet sitesinin size özel imkanlarından faydalanarak, Ordu uçak bileti alarak, eşsiz bir fındık ve tipik Karadeniz deneyimini yaşayabilir, önemli bir tarihi gezi gerçekleştirebilirsiniz.

Ordu'da Gezilecek Yerler
Ordu'da bir çok gezilecek yer bulabilirsiniz. Ordu plajları ile deniz keyfini yaşarken, muhteşem ormanlarında yayla ziyaretlerini ihmal etmeyin. Ayrıca şayet fındık hasat mevsiminde iseniz, mutlaka bir fındık bahçesini ziyaret ediniz. Kiliseler, kaleler, tarihi konaklarıyla Ordu, bir kültür seyahati lezzetini de size sunacaktır.

Doğal Alanlar: Perşembe Yaylası, Ulugöl, Hoynat Adası, Ohtamış Şelalesi, Fatsa Gaga gölü, Çambaşı Yaylası, Ablak Taşı, Şiseli Şelalesi, Geçilmez Kanyonu.

Kaleler: Ünye Kalesi, Gölköy Kalesi, Bolaman Kalesi, Meletios Kalesi, Cotyora Kalesi, Kurul Kalesi,  Cıngırt Kaya Mezarları

Kiliseler: Taşbaşı Kilisesi, Mesudiye Yason Rum kilisesi, Mesudiye Rum Ortodoks Kilisesi, Mesudiye Samuga Ermeni kilisesi, Ordu Düz Mahalle Kilisesi, Mesudiye Topçam

Muzadere Rum Kilisesi, Mesudiye Şaphane Kilisesi.

Müze Ve Tarihi Yapılar: Paşaoğlu Konağı Etnografya Müzesi, Osman Paşa Şadırvanı, Bolaman Hazinedaroğlu Konağı, Hacı Hulusi Baba Camii, Bolaman Yeni Pazar Camii.

Ordu Mutfağı
Tipik bir Karadeniz Şehri olarak Ordu'da da yemek kültürü hamsi, mısır unu, lahana, fasulye turşusu, fındık hakimiyetindedir. Ordu'nun eşsiz mutfak lezzetlerini tatmak için, dilediğiniz havayoluyla dilediğiniz zaman Ordu'ya gitmek için Ekonomikuçuş hizmetiyle Ordu uçak bileti alabilirsiniz. Ordu'da sabah kahvaltısında da yiyebileceğiniz çorbalar arasında,  Pancar Çorbası,  Mısır Çorbası sayılabilir. Ana yemekler de ise Kara lahana sarması, Kara lahana diblesi, Mıhlama, Galdirik Kavurması, Tirmit Kavurma, Mısır yağlaşı, Keşkek ve mutlaka ve mutlaka fırın fasulyesi denenmelidir.

Kardeniz'in vazgeçilmezi hamsinin de yemekleri arasında içli tava, hamsi buğlama, hamsi köfte, hamsi tava Ordu'da tadılması gereken lezzetlerdendir. Ordu'da yemeklerinizi Mısır Ekmeği, Golit, Saç Ekmeği ile yiyebilirsiniz.

Ordu'ya Nasıl Gidilir?
Ordu seyahatinizi, kişisel aracınız ve şehirler arası otobüs firmaları ile gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Karadeniz Sahil Yolu'nun faaliyete geçmesi ile Ordu'ya karayoluyla ulaşım biraz daha rahatlamıştır. Bunun yanı sıra Ekonomikuçuş avantajlarıyla alacağınız uçak biletiyle, Ordu'ya Havayolu ile çok daha konforlu ve hızlı bizimde ulaşabilirsiniz. 
 

Ordu Uçak Bileti

Ordu Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Ordu ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Ordu Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Ordu Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.