Uçak Bileti

   Oş Uçak Bileti

 Kırgızistan’da “güneyin başkenti” olarak anılan Oş, Fergana Vadisi’nin güneyine kurulmuş bir kenttir. Ülkenin başkentinden sonra en büyük ikinci şehridir. 1939 yılında kurulan bu kent geçmişi çok köklü olmasa da hızla büyüyerek büyük bir şehir görünümünü kısa sürede aldı. Haliyle nüfusu da hızla arttı ve günümüzde 300 bine yakın kişi yaşamın sürdürmek için bu kenti tercih etmiş durumda.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kırgızlar, Özbekler, Ruslar ve Taciklerden oluşan nüfusu tam bir kozmopolit kent atmosferini Oş’a kazandırıyor. Bu ilginç şehri görmek isteyenler de Oş uçak biletleri fiyatlarından da faydalanarak Kırgızistan’ın yolunu tutuyor. Siz de son derece cazip rakamlardan oluşan Oş uçak bileti fiyatları avantajlarından istifade ederek şehri gezme şansını yakalayan ender kişilerden biri olabilirsiniz.

Ulaşım
Orta Asya’nın pazarı görünümünde olan kentte sizi karşılayacak olan ilk mekan Oş Havalimanı olacak. Gayet modern bir yapı olan Oş Havalimanı 2 bin 614 metre uzunluğunda bir adet piste sahip. Denizden 892 metre yükseklikte bulunan havalimanı yalnızca sivil olarak kullanılıyor. İç hizmetler bakımından da tatmin edici bir tablo çiziyor.
Oş Uçak Bileti

Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Oş Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.