Uçak Bileti

   Osaka Uçak Bileti

 


Osaka
Japonya’nın Tokyo’dan sonraki en büyük şehri olan Osaka, 18 milyona yaklaşan nüfusu ile dünyanın da en büyük dokuzuncu şehri olma unvanını taşıyor. Osaka dendiğinde ilk akla gelen ülkenin mutfağı yani yemek kültürü geliyor. Son derece makul rakamlara erken rezervasyon indirimleri de eşlik ettiğinde Osaka uçak bileti fiyatları oldukça ucuzluyor. Bu şehirde 2 tane havalimanı bulunduğundan bilet bulmakta da sıkıntı yaşama olasılığınız çok düşük.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Japonlar tarafından en beğenilen yiyeceklerin merkezi olan bu şehrin merkezi 222 kilometrekarelik bir alana kurulmuş durumda. Ekonomik Osaka uçak biletleri fırsatları sayesinde siz de bu kenti görebilir, lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz.

Ulaşım
Yapay bir ada üzerine kurulu olan Osaka Kansai Havalimanı’nın inşası Japonya’ya 1 milyar dolara mal olmuştu. 4 km uzunluğunda ve 2,5 km genişliğinde olan bu havalimanının yapımı 1989’da tamamlandı. 1 yıl sonra anakaraya 3 km uzunluğunda bir köprü ile bağlandı. Şehirdeki diğer havalimanı ise Osaka Itami Havalimanı adını taşıyor. Bu havalimanı 1994 yılında uçak trafiğine açıldı. Günümüzde 30’dan fazla noktaya uçuş sağlanıyor.

Osaka Uçak Bileti

Osaka Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Osaka ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Osaka Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Osaka Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.