Uçak Bileti

   Ottowa Uçak Bileti

 


Ottowa
Kanada’nın başkenti olan Ottowa adını üzerine kurulduğu vadiden alıyor. Ottowa Kanada’nın iki resmi dile birden sahip olduğu, hem İngilizce hem de Fransızcanın resmi dil kabul edildiği tek şehridir. İlginç olan her iki dilin birlikte kullanılmasının kentte zorunlu olmasıdır. 1 milyon 200 bine yakın nüfusa sahip olan şehir pek çok turistik mekanı da bünyesinde barındırıyor. Yılın belirli dönemlerinde daha ekonomik rakamlara gerileyen Ottowa uçak biletleri sayesinde Türkiye’den de pek çok kişi bu kenti ziyaret edebiliyor. Genellikle gezi için yaz dönemleri tercih edildiğinden bu dönemde Ottowa uçak bileti fiyatları bir miktar daha yükselebiliyor. Ancak erken rezervasyon indirimleri ile yine ekonomik bir bilet fiyatı ile karşılaşmak mümkün.

Ulaşım
Şehirde yer alan Ottowa Ottawa Macdonald-Cartier Uluslararası Havalimanı kentin 10 km güney bölümünde konumlanıyor. Ülkenin altıncı en işlek havalimanı 3 farklı piste sahip. Yılda 5 milyona yakın yolcu ağırlıyor olması, havalimanı içerisindeki hizmet ağının her yıl gelişmesini de beraberinde getiriyor. 2010 yılında hizmet bakımından “Dünyanın En İyi Havalimanı” seçilmişti.

Ottowa Uçak Bileti

Ottowa Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Ottowa ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Ottowa Uçak bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Ottowa Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.