Uçak Bileti
   Pakistan Uçak Bileti  


Asya'dan Gelen Baharat Kokuları İle Pakistan
Pakistan, Umman Denizi'ne kıyısı bulunan bir İslam Cumhuriyeti. Ülkenin komşuları Çin, Hindistan, Afganistan ve İran. Nüfus bakımından dünyanın en kalabalık ülkelerinden biridir. Nüfus yaklaşık 180 milyon olan ülke 4 eyaletten oluşuyor. Bu eyaletler Pencap, Sind, Belucistan ve Kuzey Batı Sınır Eyaleti. Pakistan'ın başkenti ise İslamabad. Ülkede resmi dil olarak 2 dil kullanılıyor; bunlar Urduca ve İngilizce. 1947 yılında Hindistandan ayrılan Pakistan'da hala Hint esintileri görmek mümkün. Ülkede dini inanç olarak Şiilik hakimdir. Yalnızca bir adet Pakistan uçak bileti ile kendinizi bu farklı Asya kültürü içinde bulabilirsiniz.

Lahor'da Moğol İzleriyle Gezilecek Müzeler
Lahor sizi adeta bir aktar gibi baharat kokularıyla karşılayacaktır. Burada bulunan Lahor Kalesi Moğol İmparatoru Akber'in yaşadığı yer. Kalenin 13 kapısı var ve bir de tamamen aynlalarla dekore edilmiş Aynalı Odası göze çarpıyor. Aynalı Odadan görebileceğiniz Padişah Camii ise burada size muhteşem bir manzara sunacak. Moğol İmparatoru Aurangzeb tarafından yaptırılan Padişah Camii aynı anda 100000 kişinin ibadet edebileceği kadar büyük bir yer. Şehir meydanı oldukça kalabalık ve alışveriş için ideal. Pakistan oldukça ucuz bir ülke bu nedenle rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Birbirinden çeşitli baharatları ve ilginç yöresel lezzetleri de denemenizde fayda var. Pakistan'da Türklere de oldukça sıcak yaklaşıyorlar. Pakistan'a gidip denemeniz gereken lezzetlerden biri kesinlikle dondurmaları kulfi.

Pakistan'da Ne Yiyecek Nelere Şaşıracaksınız
Burada sizi şaşırtacak detay sokaklarda sizden para isteyen gayler olacaktır. Doğuştan gelen bir yetenekleri olduğuna inanılan gayler para karşılığında size dua ediyorlar veya dilerseniz dans ediyorlar. Pakistan'ın bir başka şaşırtıcı özelliği de haftanın iki günü hayvan tatili olması. Bu eski yoksulluk günlerinden kalma bir gelenek. Pakistan'da tavuk tüketimi de oldukça yaygın. Eğer tavuk seviyorsunuz her gününüzü çeşitli baharatlarla yapılmış farklı lezzetlerdeki tavukları yiyerek geçirebilirsiniz. Gitmişken görmeniz gereken en önemli şeylerden biri de bayrak töreni. Hindistan ve Pakistan arasında bir güç gösterisi haline gelen bu bayrak töreni iki ülke arasında bir gelenek halini almş. Bu ülkeler arasındaki nefreti de temsil eden bir gösteri. Pakistan için yalnızca 3 dost ülke var. Bunlar Türkiye, Çin ve Suudi Arabistan. Bu Türk dostu ülkeye gitmek için yapmanız gereken Ekonomikuçuş'tan alacağınız bir adet Pakistan uçak bileti. Sonra kendinizi bu farklı Asya kültürü ve baharat kokularına teslim edebilirsiniz.
 

Pakistan Uçak Bileti

Pakistan Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Pakistan ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Pakistan Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Pakistan Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.