Uçak Bileti

   Pisa Galileo Uçak Bileti

 


Pisa Galileo
İtalya’nın kuzeyinde yer alan Pisa Galileo, eğik duruşu ile ün yapmış olan Pisa Kulesi’nin bulunduğu kenttir. Ünlü bilim adamı Galileo Galilei’nin doğduğu ve yaşadığı şehir olması nedeniyle kent bu isimle anılır. Şehirdeki Piazza Del Duomo bölgesi 1987 yılından bu yana UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alıyor. Ekonomik Pisa Galileo uçak biletleri fırsatlarından faydalanarak bu bölgeyi gezebilirsiniz.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentin ne zaman kurulduğu bilinmiyor. Ancak tarihinin M.Ö. 5. Yüzyıla kadar uzandığı bilinir. Haliyle kent boyunca pek çok tarihi yapı, mimarisiyle göz kamaştıran kuleler ve daha pek çok görülmeye değer yer ile karşılaşabilirsiniz. Muhteşem bir şehir turu yapmak isteyenler ucuz Pisa Galileo uçak bileti fiyatları avantajlarından faydalanmak için erken rezervasyon yaptırmalıdır.

Ulaşım
Pisa şehrinde yer alan Pisa Galileo Galilei Havalimanı şehir merkezine yalnızca 1 km uzaklıkta konumlanıyor. Floransa merkezine ise 80 km mesafede bulunuyor. Havalimanı içerisinde yolcular için 5 farklı büyük alan inşa edilmiş. Yılda 5 milyona yakın yolcuyu ağırlayan havalimanında alışveriş için de çok sayıda mağaza mevcut.

Pisa Galileo Uçak Bileti

Pisa Galileo Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Pisa Galileo ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Pisa Galileo Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Pisa Galileo Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.