Uçak Bileti

   Podgorica Uçak Bileti

 


Podgorica
Yugoslavya döneminde Titograd adı ile anılan Podgorica, Karadağ’ın başkentidir. Ülkenin en büyük şehri olan Podgorica’da 185 binden fazla kişi yaşıyor. Ancak nüfus son yıllarda büyük bir hızla artıyor. Bin 500 kilometrekarelik bir alan üzerine kurulu olan şehrin nüfusunun artmaya devam edeceği tahmin ediliyor. Çünkü çok fazla göç alıyor. Bilinen 7 farklı etnik kökene sahip bir halkın yaşadığı bu şehirde 20 semt mevcut.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Oldukça huzurlu bir yaşamın hakim olduğu Podgorica uçak biletleri fırsatlarından faydalanılarak mutlaka gezilmesi gereken dünya kentlerinden biridir. Balgrad, Priştine, Zagreb ve Erivan ile kardeş şehir olan Podgorica turistleri en iyi şekilde ağırlamaya çalışan bir topluma sahip olmasıyla da bilinir.

Ulaşım
Uygun rakamlarla anılan Podgorica uçak bileti fiyatları yaz döneminde bir miktar artış gösterebiliyor. Bu şehirde yer alan Podgorica Havalimanı kent merkezine 11 km mesafede bulunuyor. Ülkenin birkaç düz alanından biri olan Zeta Ovası üzerine kurulan havaalanı 2 bin 500 metre uzunluğunda bir piste sahip. 1 milyon yolcu kapasiteli olan havalimanı daha önce çeşitli alanlarda ödüller de aldı.
Podgorica Uçak Bileti

Podgorica Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Podgorica ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Podgorica Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Podgorica Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.