Uçak Bileti
   Portekiz Uçak Bileti  


Akdeniz Ülkelerinden Portekiz’ e Seyahat Etmek
Ilıman bir Akdeniz iklimine sahip olan ve senenin hangi ayı olursa olsun mevsimsel bir sıkıntı yaşamadan gidilebilecek az sayıda ki ülkelerden biri olan Portekiz deyince akla ilk gelen şey, 3F oluyor tabii ki. “3F de ne?”  diye soranlar için söyleyelim hemen:  Fado, Fiesta, Futbol, Portekiz’ in olmazsa olmazları.

Oteller
Gittiğimiz ülkede en öncelikli sorunumuz, kalacak yer ve tabii ki kendimizi rahat hissetmek. Bu gibi gereksinimler Portekiz’ de sorun değil aslında. Konaklama için şehir merkezindeki oteller tercih edilebilir. Üstelik merkezde ki otel fiyatları yüksek te sayılmaz. Bütün bu olumlu özelliğinin yanı sıra, bir de şehirlerde yankesicilerin fazla olduğunu ve seyahat esnasında yanınızdaki eşyalara dikkat etmenizi söylemekte fayda var.

Ulaşım
Ülkenin para birimi Avro ve İngilizce en çok konuşulan dillerden biri. Ulaşım ucuz. Ülkenin bütün şehirlerini saran bir metro hattı var. Bir yerlere gitmek için taksi tercih etmeniz durumunda bile, Avrupa’ daki diğer şehirlerden daha ekonomik olduğunu göreceksiniz. Bu da seyahat kolaylığı sağlıyor. Ekonomikuçuş sitesinden hemen bir Portekiz uçak bileti edinerek yapılan seyahatin ardından gidilen Portekiz’de konaklama ve ulaşım olan en önemli iki sorunu hallolduğuna göre gezmeye istenilen yerden başlanabilir. Tarih, doğa, sanat… Gezmek için gidilen yerlerde ne aranırsa hepsi Portekiz de var. 

Gezilecek Şehirler
Lizbon ve Porto, Portekiz’ in görülmesi gereken iki şehri. Porto şehri harika güzellikte limanı ve şarabıyla ünlü bir şehir. Fado barlarında aşk şarkıları dinleyebilirsiniz. Lizbon’ un deniz kenarına dizilmiş bembeyaz evleri okyanusun mavisiyle birlikte sunduğu görünüm sizi oldukça etkileyecek.

Ne Yenir?
Bu kadar geziden sonra biraz dinlenmek ve bir şeyler yemek en iyisi. Portekiz’ in mutfağı balık çeşitlerinde oldukça gelişmiş. Birbirinden güzel balık yemekleri yenilebilir. Bizim her şehrimizin kendine özgü ünlü bir yemeği olduğu gibi Portekiz’ in de geçmişi çok uzun yıllar öncesine dayanan ve Belem Pastası (Pasteis de Belem) olarak adlandırılan tatlısı meşhur ve mutlaka tadılması gereken bir tatlı türü.

Alışveriş
Portekiz alış veriş meraklıları içinde sahip olduğu birçok ürüne sahip. Azulejos (seramik), işlemeli örtüler gibi birçok tekstil ürünü satın alınabilir. Siz de dilerseniz Ekonomikuçuş adresinden bir Portekiz uçak bileti temin edebilir ve unutamayacağınız bir tatil yapabilirsiniz.
 

Portekiz Uçak Bileti

Portekiz Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Portekiz ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Portekiz Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Portekiz Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.