Uçak Bileti
   Praia Uçak Bileti  


Cabo Verde Praia
Bir Afrika ülkesi olan Cabo Verde takımadalardan oluşuyor. Diğer adı ile Yeşil Burun Adaları olan Cabo Verde 10 ada ve 8 tanede adacıktan oluşmuştur. Ilıman bir iklime sahip olan Cabo Verde’nin en büyük üç adası Santa Antao, Santiago ve Boa Vista olup başkent Praia Santiago adasında bulunur.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Cabo Verde’ nin başkenti olan Praia ülkenin en büyük adası olan Santiago da olup ayrıca en büyük şehridir. Cabo Verde’nin ticaret merkezi konumunda olan Praia bir liman şehridir. Kumsallı ile ünlü alan kent ayrıca şeker kamışı, kahve ve tropikal meyveleri ile de anılıyor.

Ulaşım
Nelson Mandela Uluslararası Havalananına( diğer adı ile Francisco Mendes Uluslararası havaalanı) şehrin kuzeydoğusunda bulunup yaklaşık 3 kilometre uzaklıktadır. Ekonomik uçuş'tan Cabo Verde Praia uçak bileti hakkında bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca Cabo Verde Praia uçak bilet fiyatı ile ilgili tüm listeye ulaşabilinmeniz mümkün.

Cabo Verde (Praia) Uçak Bileti

Praia Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Praia ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Praia Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Praia Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.