Uçak Bileti

   Priştine Uçak Bileti

 


Priştine Uçak Bileti
Kosova Cumhuriyeti’nin en büyük şehri olan Priştine aynı zamanda ülkenin başkentidir. Golyak Dağları’nın alt bölümünde yer alan şehir Kosova Ovası ile çevrili. 2008 yılında Kosova bağımsızlığını ilan ettikten sonra hızla gelişmeye ve yeniden yapılanmaya başlayan Priştine büyük bir kent görünümünü kazandı. Halen kent için önemli olan pek çok binanın tadilatı sürüyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Uzun yıllar Osmanlı egemenliğinde kalan Priştine uçak biletleri noktasında sorun yaşanmayan kentler arasında yer alıyor. Dilediğiniz zaman şehri gezebilir ve gayet ekonomik olan Priştine uçak bileti fiyatları avantajlarından yıl boyunca faydalanabilirsiniz. Kentteki Osmanlı eserleri büyük zarar görmüş durumda olsa da halen pek çok Osmanlı eseri ile karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Ulaşım
Şehir merkezine 15 km uzaklıkta yer alan Priştine Havalimanı kentin güney tarafında konumlanıyor. 1965 yılında kullanıma açılan havalimanı o dönemde yalnızca Belgrad-Priştine seferleri için kullanılıyordu. Şimdilerde dünyanın onlarca farklı kentine uçuş mevcut. Havalimanında 2 bin 501 metre uzunluğunda bir adet pist bulunuyor. Havalimanı hem sivil hem de askeri amaçla kullanılıyor.
Priştine Uçak Bileti

Priştine Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Priştine ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Priştine Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Priştine Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.