Uçak Bileti

   Riga Uçak Bileti

 


Riga
Letonya’nın başkenti olan Riga ilginç bir coğrafyaya sahip… Kentin ortasından Daugava Nehri geçiyor. Bu nehir ile beraber şehir Baltık Denizi’ne açılıyor. Ayrıca kent, Baltık Devletleri arasında en büyük kenttir. Önemli bir ticaret, eğitim, kültür ve siyaset merkezi olması da şehrin gezi tutkunlarının dikkatini çekmesini sağlayan etmenler arasında yer alıyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Şehrin ilk kez yaşam alanı olarak kullanıldığı Vecriga, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alıyor. Son derece ilginç mimari yapıların yer aldığı bu alanı cazip Riga uçak biletleri fiyatlarından da istifade ederek gezebilirsiniz. Özellikle bahar döneminde daha da ekonomik rakamlara gerileyen Riga uçak bileti fiyatları sayesinde gezdiğiniz farklı şehirler arasına Riga’yı da ekleme şansını yakalayabilirsiniz.

Ulaşım
Kentin yalnızca 10 km batısında yer alan Riga Havalimanı Baltık Devletleri’nin en büyük ve aynı zamanda en işlek havalimanıdır. 3 bin 200 metre uzunluğunda bir adet piste sahip olan havalimanından sürekli olarak 30 ülkeden 60 farklı noktaya uçuş gerçekleştiriliyor. Havalimanı aktarma yapmak isteyen yolcuların da uğrak mekanlarından biri haline gelmiş durumda.
Riga Uçak Bileti

Riga Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Riga ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Riga Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Riga Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.