Uçak Bileti

   Riyad Uçak Bileti

 


Riyad
Suudi Arabistan ülkesinin en büyük kenti olan Riyad ayrıca başkent olma özelliği de taşıyor. Çöl ikliminin hâkim olduğu kentte az da olsa yağmurlu gün görülür.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentte bulunan Al Masmak Kalesi ülkenin en büyük eserlerinden biri olma özelliğindedir. Bunun yanı sıra Kral Abdülaziz Askeri Müzesi, Riyad Ulusal Müzesi, Jeoloji Müzesi, Al Faisaliyah Center, Riyad TV Kulesi, Kral Fahad Ulusal Kütüphane Müzesi, Al Jazeera gibi mekânlar kentte bulunan gezilebilecek yerler arasında yer alır. Ayrıca Kral Abdülaziz Kompleksi park ve müzeden oluşan bir mekândır.

Ulaşım
Riyad kentine havayolu ulaşımında Kral Halid Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Riyad kent merkezine yaklaşık otuz beş kilometre uzaklıkta yer alan havaalanı kentin kuzeyinde inşa edilmiş. Havaalanı dört ana yolcu terminaline sahiptir. Ekonomikuçuş ile Riyad uçak biletleri hakkında bilgi almanız mümkün. Bunun yanı sıra Ekonomikuçuş sayesinde Riyad uçak bilet fiyatları hakkında bilgilere de anında ulaşabilirsiniz.

Riyad Uçak Bileti

Riyad Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Riyad ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Riyad Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Riyad Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.