Uçak Bileti

   Roma Uçak Bileti

 


Roma Uçak Bileti
Hem kent hem de özel komün statüsünde olan, İtalya’nın başkenti Roma 2.7 milyonluk nüfusu ile ülkenin kalabalık kentleri sıralamasında başı çekiyor. Kent bin 285 kilometrekarelik bir alan üzerine kurulu… Aynı zamanda Papa’nın yaşadığı bağımsız Vatikan da Roma sınırları içerisinde bulunuyor. Yaklaşık 3 asırdır kullanılan bu kent ülke ekonomisi açısından da son derece mühim. Kent, tıpkı İstanbul gibi 7 tepe üzerine kurulmuş. Pek çok tarihi yapı ve sanat eserlerine sahip olan Roma uçak biletleri bakımından da şanslı bir kent!

Ulaşım
Dünyanın pek çok ülkesinden ve şehrinden Roma’ya direk uçuş bulunuyor. Bu nedenle şehirde yer alan 2 havalimanı da yılın tüm aylarında aktif. 
Özellikle Roma Fiumicino - Leonardo Da Vinci Havalimanı kent merkezine 38 km uzaklıkta konumlanıyor. Aynı zamanda ülkenin de en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyor. Her yıl 38 milyondan fazla yolcu ağırlayan bu havalimanı 29 kilometrekarelik alan üzerine kurulmuş. Bazı hava yolu firmaları yoğunluk nedeniyle kentteki diğer hava alanı olan Roma Ciampino Havalimanı’nı kullanıyor. Ekonomik Roma uçak bileti fiyatları ile siz de Roma’yı gezebilirsiniz.

Roma Uçak Bileti

Roma Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Roma ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Roma Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Roma Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.