Uçak Bileti
   Romanya Uçak Bileti  


Romanya Gezisi
Tuna nehrinin içinden geçtiği ülke olan Romanya, tarih boyunca farklı medeniyetlerin toprağı olmuştur. Yakın dünya geçmişinde karışık siyasi olayların içinde kalan ve fazla gelişemeyen ülkenin aslında coğrafi konum olarak birçok avantajlara sahip. Modern dünyayı geçte olsa yakalamış olan Romanya bugün Avrupa Birliği üyesi olan bir ülke. Tarıma ve endüstriye dayalı olan ekonomisi, aynı zamanda da Türk yatırımcıların girişimleri sayesinde yaşanası bir hale geldi. Romanya’yı ziyaret ettiğinizde şehir size çok da yabancı gelmeyebilir. Türk restoranları ve iş yerlerini sıkça görebileceğiniz kentlere rastlamak mümkün. Tatil için gidebileceğiniz farklı bir ülke arıyorsanız bir alternatifte Romanya olabilir. Romanya uçak bileti almadan önce, bu tatilde ne yapmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor çünkü, burada her mevsim bir başka güzel.

Romanya’ya Ne Zaman Gidilmeli?
Güneşin ve denizin keyfini sürmek istiyorsanız, yaz aylarında, kayak yapmak istiyorsanız Aralık ve Şubat aylarında, Tuna deltasında uçan kuşları izlemek için ise Nisan, Mayıs ve Ekim aylarında gitmelisiniz.

Başta başkent Bükreş olmak üzere şehir gezisi yapmak isteyenler mutlaka Parlamento sarayı, Ünirii Meydanı, Calea Victoriei (zafer yolu) caddesi, Odeon tiyatrosu, ulusal tarih müzesi, CEC sarayı ve parkları gezebilir. Gece hayatına düşkün olanlar ise şanslı. Romanya’da eğlenmek sınır tanımayan bir kavram, dur demeyi bilmelisiniz. Romenlerin en ilginç yönü ise hepsinin eğitim seviyesinin yüksek olması. Başta İngilizce olmak üzere en az birkaç dil biliniyor.

Romanya Mutfağı
Çok zengin bir mutfak olan Romen mutfağı, lezzetli yemeklerden oluşur. Misafirperverdirler ve turistleri erik rakısı, şarap, tuz ve ekmek gibi çeşitli ikramlarla karşılarlar. Ünlü yemekleri; bir et yemeği olan tokitura, lahana sarması, (sulu köfte) mititei, mısır unundan yapılan mamaliga, balık ve börek. Osmanlı’dan da etkilenen Romen mutfağında kebap, ızgara, peynir ve Osmanlı usulü tatlıları da görebilirsiniz. Ayrıca çay ve Türk kahvesi de bizim sayemizde alışkanlıkları haline gelmiştir.

Kültürü ve mutfağı ile tanıdık bir ülke olan Romanya’ya Ekonomikuçuş ayrıcalığı ile ziyaret edebilirsiniz. Romanya uçak bileti almak ve bilgi edinmek için sitemizden faydalanabilirsiniz.
 

Romanya Uçak Bileti

Romanya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Romanya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Romanya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Romanya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.