Uçak Bileti
   Ruanda Uçak Bileti  


Hutu ve Tutsi'lerin Memleketi
Afrika Kıtası'nın, Orta Afrika bölümünde Göller Bölgesi'nde yer alan Ruanda, Hutu ve Tutsi isimleri ile bilinen iki etnik kökenin yaşadığı bir ülkedir. 1994 yılımda yaşanan ve 9 milyonluk ülke nüfusundan, yaklaşık 1 milyon kişinin hayatını kaybettiği Ruanda Katliamı ile tarih sayfalarında yerini alan Ruanda petrol, değerli maden gibi yeraltı zenginliklerine sahip olmadığı için oldukça fakir bir ülkedir.

Tipik bir Orta Afrika ülkesi olan Ruanda, Afrika kültürünü görmek isteyenler tarafından tatil programına alınan bir ülkedir. Dilediğiniz havayolu şirketi için Ruanda uçak bileti hizmetini Ekonomikuçuş avantajlarıyla alabilirsiniz.

Hangi Şehirde Neler Yapılır?
Kigali
Ruanda'nın başkenti Kigali'dir. Ruanda 5 eyalete ayrılmıştır ve başkent de Kigali Eyaletidir. Kigali'de Ruanda Katliam Müzesi, görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. İnema Art Center, bir sanat müzesi, yerel sanatçılarının eserlerinin bulunduğu bir merkezdir. Nyamata Kilisesi, Ntarama Kilisesi, Akagera Doğal Parkı, Başkent Kigali'nin mutlaka görülmesi gereken yerleridir.

Rwamagana
Rwamagana, Doğu Eyaleti'nin başkentidir. Küçük, ahşap, tek katlı kiliseleri, yerel ürünler satan işyerleri ve yerel yemekler sunan küçük lokantaların bulunduğu tipik bir fakir Afrika kentidir.

Kibuye
Kibuye Batı Eyaletinin Başkentidir. Kivu Gölü kıyısında yer alan bu küçük şehir sadece 45 bin kişinin yaşadığı bir başkenttir. Kentin en önemli görülmesi gereken yeri Kivu Gölü sahilidir. Ayrıca yerel halka yönelik giyim mağazaları da ziyaret edilebilir.

Nyanza
Ruanda'nın 5 eyaletinden biri olan Güney Eyaletinin başkentidir. Eyaletin en önemli şehridir. 2 milyon nüfuslu eyaletin görülmesi gereken tek kentidir. Kiliseler ve soykırım izlerinin yer aldığı küçük müzeler görülebilir.

Byumba
Güney Eyaletinin Başkenti olan Byumba, yaklaşık 70 bin nüfusa sahiptir. Ülkenin başkenti Kigali'ye 60 kilometre uzaklıktadır. Kigali'nin ardından ülkenin en gelişmiş ve önemli ikinci şehridir. Tüm Ruanda gibi fakir bir halkın yaşadığı Byumba'da yerel ürünler pazarını, işyerlerini gezebilirsiniz.

Ruanda fakir, Kara talihli Afrika'nın en karakteristik örneklerini barındıran bir ülkedir. Ekonomik sıkıntıların ve soykırımın her bir metrekaresinde yoğun olarak solunduğu bu ülkeye Ekonomikuçuş sitesinden alacağınız Ruanda uçak bileti ile ulaşabilirsiniz. Alman ve Belçika egemenliklerinde uzun süre yaşayan Ruanda, engebeli bir arazi yapısına sahiptir ve Bin Tepe Ülkesi olarak Fransızcada isimlendirilir.
 

Ruanda Uçak Bileti

Ruanda Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Ruanda ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Ruanda Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Ruanda Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.