Uçak Bileti
   Rusya Uçak Bileti  


Beyaz Tatil
Rusya, 17 milyon kilometrekareden fazla yüzölçümü ile dünyanın en geniş ülkesi, 150 milyon nüfusu ile Dünyanın 8'inci büyük ülkesidir. Rusya soğuk, kar ve buz ve beyaz tenli insanlarıyla Beyaz yoğun bir ülkedir. Siz de beyaz tatil için Ekonomikuçuş internet sitesi aracılığıyla Rusya uçak bileti alıp, bu eşsiz tatil deneyimini yaşayabilirsiniz.
Rusya komünist rejiminin etkilerini müzelerinde, binalarında kısaca tüm şehirde görebileceğiniz, gerçek bir tarih, kültür ve eğlence turizmi merkezidir.

Hangi şehirde neler yapılır?
Rusya şehirlerinin her birinde birbirinden ilginç deneyimleri yaşayabilirsiniz. Ekonomikuçuş sitesi size dilediğiniz havayolundun dilediğiniz seferine avantajlı biletler alabilmenizi sağlar. Siteden, Rusya uçak bileti alıp tatilin keyfini yaşayın.

Moskova
Rusya'nın başkenti Moskova, turizmin de başkentidir. Moskova ziyaretinizde bir çok tarihi tiyatro binasını görebilirsiniz. Özellikle tiyatro binaların hemen hepsi gerçek birer tarihi yapıttır. Aziz Basil Katedrali, Kızıl Meydan, Aptekarskiy Ogorod Botanik Bahçesini gezin. Muhteşem bir yapı olan Cephanelik binasını da kesinlikle görün. Kremlin Sarayının duvarlarını, kulelerini uzaktan görüntüleyip, sarayı gezin. Yahudi Müzesi ve Hoşgörü Merkezi'ni gezmeyi ihmal etmeyin. Moskova'dan ayrılmadan Bolşoy Tiyatrosu'na kesinlikle gidin. ünlü yazar Gorky'nin müze evini de listenize alabilirsiniz. Kozmonot Müzesi ya da Uzay müzesi olarak adlandırılan müzeyi de geçmek özellikle çocuklu turistler için eğitim amaçlı olacaktır.

Soçhi
2014 Kış olimpiyatlarıyla dikkatleri üzerine çeken Soçhi, Rusya gezisinde uğranılması gereken bir şehirdir. Krasnaya kayak merkezini görerek, Soçhi turuna başlayabilirsiniz. Svyato-Troitsky Tapınağı, Soçhi Milli Parkı, Dostluk Ağacı Ağaç müzesi, Troitse-Georgiyevsky Kadın Manastırı, Eğlencenin dünya çapında markası Riviera Park'ı gezmek adeta şarttır. Stalin'in müze halindeki yazlık evine uğramayı da ihmal etmeyin. Soçhi'de Tarih Müzesi ve Sanat Müzesi'de mutlak görülmesi gereken yerlerdir.

Yekaterinburg
Yekaterinburg ziyaretinizde, Yükseliş Kilisesi ve Yama Manastırı'nı görmeyi atlamayın. efsane İngiliz Müzik Grubu için yapılan The Beatles Anıtı da kente gelen turistlerin uğrak yeridir. Sevastyanov Evi de eşsiz mimarisi ve devasa yapısıyla sizleri büyüleyecektir.

Kazan
Kazan, Rusya'nın önemli turizm merkezlerindendir. Kazan'da Kul Şerif Camisi, Havariler Peter ve Paul Katedrali, eşsiz görüntüsüyle Tarım Sarayı, Tataristan Doğal Tarih Müzesi, Kyrlai eğlence parkı ve Kazan Milenyum Parkı görülmesi gereken yerler arasındadır.
 

Rusya Uçak Bileti

Rusya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Rusya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Rusya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Rusya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.