Uçak Bileti
   Salzburg Uçak Bileti  


Salzburg
Avusturya'nın ve günümüzde yer alan bir bilgiye göre de Avrupa'nın tam ortasında yer alan Salzburg şehri küçük olmasına rağmen büyük bir turizm kentidir. Kelime anlamının Tuz Kalesi olan Salzburg şehri yıllar önce sefalet ve açlıkla boğuşurken yoğun çalışmaları ve gayretleri sonucu kendini turizm alanına adadı.
Salzburg'un turizm kenti olmasındaki en büyük avantaj, bu konuda çalışan yöneticilerin asırlık binaları restore etmesi ve özellikle Mozart'ı ön plana çıkartarak  şehrin tarihi dokusunu belirginleştirmeleri.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Öncelikle Salzburg turunuza Mozart'ın doğduğu ve büyüdüğü evi gezerek başlayabilirsiniz. Bunun yanında Getreidegasse sokağına saparak ilginç romantik pasajlarla, demirden yapılmış ferforje mağaza tabelalarıyla tanışabilirsiniz.
Büyüleyici bir manzarayla ve etkileyici heykellerle karşılaşmak istiyorsanız Mirabel Sarayı'na uğrayarak burada hangi aktivitelerin yapıldığını öğrenebilirsiniz. Avrupa'nın en yüksek kalelerinden olan Salzburg Kalesini ve Salzburg Katedrali'ni tatil turunuza ekleyerek ilginç yapıları görme fırsatı yakalayabilirsiniz.Turistik şehir olan Salzburg'a ulaşmak için ilk tercihleriniz arasına uçak seyahatini ekleyebilirsiniz.

Ulaşım
Şehir merkezinden 12 km. uzaklıktaki Salzburg W.A Mozart Havalimanı haftanın her günü İstanbul Atatürk Havalimanına 2,5 saat süren bir yolculuk sağlıyor. Salzburg havalimanından taksiyle veya 2 numaralı otobüsle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Seyahatinizi Avusturya şehirleri arasından birinde yapmak istiyorsanız Ekonomik uçuş farkıyla Salzburg uçak biletleri avantajlarından yararlanabilirsiniz. Özellikle geleneksel festivallerde veya Mozart haftasında orada bulunmak ve o kültürleri canlı canlı yaşamak için Ekonomik uçuş'un uygun Salzburg uçak bileti fiyatları listesini takip etmeniz yeterli.

Salzburg Uçak Bileti

Salzburg Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Salzburg ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Salzburg Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Salzburg Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.