Uçak Bileti

   Sanaa Uçak Bileti

 


Sanaa
Oldukça otantik bir kent olan Sanaa Yemen ülkesinin de başkentidir. Sanaa kenti ayrıca UNESCO tarafından dünya mirası listesine alınmış olan şehirlerarasında yer alıyor. UNESCO tarafından listeye alınmasının ardından tarihi binalarından restorasyon çalışmaları yapıldı.Sanaa kentinde genel olarak çöl iklimi hâkimdir. Muson yağmurlarından da oldukça etkilenen kentin dağlık olan bölümleri daha ılıman bir iklime sahiptir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Sanaa kentinde bulunan Eski Şehir Merkezi, Büyük Camii, Ulusal Müze, Andad Çarşısı, Sheba Sanat Galerisi, Abrah Hamamı, Geleneksel Sanatlar Müzesi, Ulusal El Sanatları Müzesi, Askeri Müze gezilecek yerler arasında sayılabilir.

Ulaşım
Sanaa kentine hava ulaşımında Sanaa Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Sanaa uluslar arası Havaalanının diğer adı ise El Rahaba Uluslararası havaalanıdır. Sanaa uçak bilet fiyatları ve Sanaa uçak biletleri ile ilgili tüm bilgilere Ekonomikuçuş ile ulaşabilirsiniz.

Sanaa Uçak Bileti

Sanaa Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Sanaa ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Sanaa Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Sanaa Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.