Uçak Bileti

   Santiago Uçak Bileti

 


Santiago
İspanya ülkesinin özerk bölgesinden olan Galiçya’ nın başkenti Santiago’dur. Hıristiyanlar için Roma ve Kudüs kadar önemli olan kent hac yolu üzerindedir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Şehir de ayrıca Apostol Katedrali tüm ihtişamı ile görsel bir güzelliktir. Ayrıca Plateria Meydanı, Atlar Çeşmesi, Praza da Quintana Meydanı ve daha birçok tarihi yapı, müzeleri ile oldukça dikkat çeken bir kenttir. Park ve bahçeleri ile de ünlenen şehir de senenin her günü hacıyolu üzerinde elinde asası ile yol alan hacıları görmeniz mümkün.

Ulaşım
Santiago kentine hava yolu ile ulaşımda Santiago de Compostela Havaalanı (Lavacolla) kullanılıyor. 1932 yılında kurulan Santiago de Compostela Havaalanı İspanya Galiçya bölgesinin en önemli uluslararası havaalanıdır. Santiago uçak bilet fiyatı hakkında bilgi almak ya da Santiago uçak bileti satın almak için Ekonomikuçuş ve ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Santiago Uçak Bileti

Santiago Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Santiago ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Santiago Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Santiago Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.