Uçak Bileti
   Sao Vicente Uçak Bileti  


Cabo Verde Sao Vicente
Takımadalardan oluşan Cabo Verde bir Afrika ülkesidir. Diğer adı ile Yeşil Burun Adaları olan Cabo Verde 10 ada ve 8 tanede adacıktan oluşuyor. Cabo Verde de bulunan Sao Vicente adası dikdörtgen bir yapıya sahiptir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Cabo Verde’nin adası olan Sao Vicente neredeyse 19.yüzyılın sonlarına kadar kullanılmamış ve ıssız bir ada olarak kalmış. Daha sonrasında yerleşimin başladığı bu ada volkanik kökenli olmasına rağmen oldukça düz yapıya sahip. Diğer adalar ile feribot ile ulaşım yapılabilen adada iki mevsim bulunur. Kasımdan ağustos ayına kadar yağışlı sıcakken diğer aylar serin ver rüzgârlıdır.

Ulaşım
Cesaria Evora Uluslararası Havalananı Cabo Verde de en çok kullanılan üçüncü havaalanıdır. Şehre 5 km uzaklıkta bulunan havaalanını uluslar arası kullanıma açma çalışmaları 2005 yılında başlandı ve 2009 yılında faaliyete geçti. Yaklaşık olarak 11.000 metrekarelik bir alana sahiptir. Ekonomik uçuş'tan Cabo Verde Sao Vicente uçak bileti hakkında bilgi alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz. Cabo Verde Sao Vicente uçak bilet fiyatı ile ilgili de bilgilere ulaşarak tatilinize daha ekonomik yolla başlayabilirsiniz.

Cabo Verde (Sao Vicente) Uçak Bileti

Sao Vicente Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Sao Vicente ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Sao Vicente Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Sao Vicente Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.