Uçak Bileti

   Sapporo Uçak Bileti

 


Sapporo Uçak Bileti
Japonya’nın nüfus bakımından beşinci büyük kenti olan Sapporo alan bakımından da ülkenin üçüncü büyük şehridir. 1972 yılında düzenlenen Kış Olimpiyatları’na ev sahipliği yapması, kentin tüm dünya tarafından tanınmasını sağladığı için bir dönüm noktası olarak kabul edilir. Günümüzde her yıl 2 milyondan fazla kişi ekonomik Sapporo uçak biletleri avantajından da faydalanarak Sapporo’yu ziyaret ediyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Turistlerin bu kente büyük ilgi göstermesinin nedeni ise her yıl düzenlenen Kar Şenlikleri oluyor. “Yuki Matsuri” olarak adlandırılan bu şenlikler son derece renkli görüntülere sahne olduğundan dünyanın dört bir yanından ziyaretçiyi şehre çekiyor. Bu dönemde Sapporo uçak bileti fiyatları bir miktar yükselebilir. Bu yüzden erken bir tarihte rezervasyon yaptırmak çok daha doğru olacaktır.

Ulaşım
Hokkaido bölgesinin en büyük havalimanı olan Sapporo New Chitose Havalimanı sizi karşılayacak. Kent merkezine yalnızca 5 km uzaklıkta bulunan bu havalimanı aynı zamanda Japonya’nın da en işlek üçüncü havalimanı olma özelliğini taşıyor. Havalimanının bir diğer farkı ise pek çok havalimanından farklı olarak yarım daire şeklindeki görünümü oluyor.
Sapporo Uçak Bileti

Sapporo Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Sapporo ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Sapporo Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Sapporo Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.