Uçak Bileti

   Selanik Uçak Bileti

 


Selanik
Yunanistan’ın en büyük ikinci kenti olan Selanik şehri M.Ö.315 yıllarında Makedonya Kralı tarafından kurulmuş. Tarihsel olarak hem Yunanistan hem de Türkiye açısından oldukça değerli bir kenttir. Akdeniz iklimine sahip olan Selanik ülkenin diğer şehirlerine göre daha ılıman bir iklim etkisindedir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Gezilecek yerleri arasında Atatürk Evi, Atatürk Müzesi, Spor Müzesi, Yahudi Müzesi, OTE kulesi, Bizans Duvarları,  Agora Meydanı, Çağdaş Sanatlar Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Beyaz Kule, Ladadika yer alır.

Ulaşım
Selanik kentine havayolu ulaşımında ise Selanik Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Askeri ve sivil amaçlı olarak kullanılan Selanik Uluslar arası Havaalanı kentin kuzeyinde yer alıyor. Yunanistan’ın ana havaalanıdır. Selanik uçak bilet fiyatları ve de Selanik uçak biletleri hakkında bilgi almak için Ekonomikuçuş'tan yararlanabilirsiniz.

Selanik Uçak Bileti

Selanik Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Selanik ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Selanik Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Selanik Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.