Uçak Bileti
   Senegal Uçak Bileti  


Senegal’ e  Harika Bir Yolculuk
Afrika’ yı merak edenlerin ve bu kıtanın sahip olduğu doğal güzellikleri görmek isteyenlerin bir Senegal uçak bileti alarak rahatlıkla gidebileceği en ideal ülkelerden biri de Senegal. Ülkenin başkenti ve turistlerin en yoğun olarak gezdiği yer Dakar mutlaka gidilip görülmesi gereken yerlerden biri. Ülkede yerel dilin yanı sıra bir zamanlar Fransız sömürgesi olmasından dolayı Fransızca da konuşuluyor. Senegalliler turistleri görmeyi çok seviyorlar ve Senegal’ in havasından mıdır bilinmez, çok sıcakkanlı, güler yüzlü insanlar. Çekinilecek bir yer değil açıkçası.

Senegal Mutfağı
Senegal mutfağı deniz mahsullerine dayalı. Bu ürünlerden en lezzetlileri ıstakoz ve balıklar. Hem yemek yiyip hem de bir şeyler seyretmek için Dakar’ da bulunan büyük restoranlar harika. Bunun için özellikle de Kadjinol Station restoranı ve ayrıca Asya mutfağı için de Saveur d’Asia restoranına gitmek çok iyi bir fikir olacaktır.

Alışveriş ve Eğlence
Senegal de gezip eğlenebileceğiniz birçok mekân da sizleri beklemekte.  Alışverişten vazgeçmeyen ve ilk olarak işe alışverişle başlamak isteyen alışveriş tutkunları otantik pazarı gezebilirler. Eğer otantik eşyaları seviyorsanız Tilene olarak adlandırılan otantik pazarı gezip görebilir ve bu pazardan sevdikleriniz için ilginç hediyeler alabilirsiniz. Ayrıca Senegal’ in neyi ünlü derseniz, hemen söyleyelim: pamuklu kumaşları.

Senegal’de Gezilecek Yerler
Senegal ‘ den Saloum Nehri’ ni gezmeden ve Goree adası ve diğer adaları görmeden dönmek olmaz. Sadece bu kadar değil elbette. Köle Evi (Maison des Esclaves ), Dakar’ daki Başkanlık Konutu, Grand Mosque (Büyük Cami) ve Gün batımında Pembe Göl bir harika.

Eğlence Mekânları
Gece hayatı severleri de unutmayalım: Senegal’  de gece hayatı oldukça gelişmiş. Bu konuda zorluk yaşarım diye düşünmeyin. Club Thiossane, Salsa ve R&B, Le Rubis gibi alternatif mekânlarda eğlenilebilirsiniz.

Oteller
Senegal turistik yerlerden biri olduğundan kalacak yer bulmakta sizin için zor olmayacak. Bu yerlerden Hotel l’independance ve Auberge Africa Thiossane otelleri özellikle tavsiye edilen oteller.

Her ne kadar adına sıkça rastlamasak ta Senegal’ e gitmek aslında hiç zor değil. Türk Hava Yolları’ nın Senegal’ e her gün yaptığı uçak seferleri var. Ekonomikuçuş sitesinden kolayca alabileceğiniz bir Senegal uçak biletiyle güvenle gidebileceğiniz bir Afrika ülkesi olan Senegal’ e uçuş süreniz 7 saat 45 dakika.
 

Senegal Uçak Bileti

Senegal Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Senegal ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Senegal Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Senegal Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.