Uçak Bileti

   Simferepol Uçak Bileti

 


Simferopol
Ukrayna ülkesine bağlı olan Kırım Özerk Cumhuriyetinin başkenti olan Simferopol kenti ülkemizce Akmescit olarak bilinir. Şehrin ortasından Salgır Nehri geçer. Salgır Nehri çevresi park ve bahçeler ile çevrilidir. İskitler zamanından Kalma Antik kent Neapolis görülmesi gereken başlıca yerleri arasında yer alır. Neaplois Antik Kent ve civarında arkeolojik çalışmalar halen devam ediyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Simferopol kentinde bunların dışında Ülke Müzesi, Simferopol Sanat Müzesi, Bahçe Saray, Simferopol Tarih Müzesi, Kebir Camii ve Lenin Meydanı gezilecek mekân ve yerlerdir.

Ulaşım
Simferopol kentine hava ulaşımında Simferopol Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Simferopol Uluslararası Havaalanı 1936 yılında inşa edilmiş. Ekonomikuçuş ile Simferopol uçak bilet fiyatları ve Simferopol uçak biletleri hakkında bilgi alıp ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.
Simferepol Uçak Bileti

Simferopol Uçak Bilet Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Simferopol Uçak Bilet ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Simferopol Uçak Bilet Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Simferopol Uçak Bilet Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.