Uçak Bileti
   Sinop Uçak Bileti  


Türkiye’nin En Uçtaki Güzelliği: Sinop!
Karadeniz Bölgesi’ni tam anlamıyla ortalayan şehir olan Sinop, coğrafi konumu ve doğal güzellikleriyle eşsiz şehirlerden biri diyebiliriz. Karadeniz Bölgesi’nde yer alıyor olmasına rağmen popüler bir tatil beldesi haline dönüşen Sinop, Mayıs ve Ekim ayları aralığında tatil için tercih edebilecek illerden biridir. 160 kilometrelik kumsalı, tertemiz denizi ve yerli-yabancı turistlere sıcak bir ev sahibi olan halkı ile dikkat çeken Sinop, sizin de gezi planlarınız arasında yerini alabilir.

Sinop’a Nasıl Gidilir?
Sinop’a karayolunu kullanarak ulaşmak istiyorsanız Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerden saat başı otobüs bulabilir, konforlu bir yolculuk yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüsler Samsun yolunu kullanarak geldiği için ulaşım süresi artabilir, ama özel araçla gelmeyi tercih ettiğinizde daha kısa sürede Sinop’a ulaşabilirsiniz.
Havayolu da Sinop’a varış için tercihiniz olabilir. Ekonomikuçuş sitesinin çok özel imkanlarını değerlendirerek, Sinop uçak bileti alımını oldukça ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Havaalanından şehir merkezinde bulunan Cumhuriyet Meydanı’na kadar servis bulunmaktadır. Gidiş ve dönüşlerinizde bu servisi kullanabilir, ulaşımı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Sinop’ta Nerede Kalınır, Ne Yenir?
Sinop merkezde konforlu otellere ulaşabilir, dilerseniz pansiyonlarda da konaklayabilirsiniz. Biraz daha lüks olarak nitelendirebileceğimiz oteller şehir merkezine mesafelidir. Tabelaları takip ederek, internet üzerinden kısa bir araştırma yaparak konaklayacağınız otele erişim sağlayabilirsiniz. Düzenli bir şehir yapısına sahip olduğu için şehir içi ulaşım da sizi zorlamayacaktır.

Sinop mezeleri ile ünlü bir şehirdir. Yoğurtlu ıspanak, biber dolması gibi geleneksel yemeklerinin yanı sıra, beyaz peynir, ezme, turşu gibi mezeleri de beğeneceksiniz. Özellikle balık yemekleri meşhur olan bu şehirde mutlaka barbun tava yemelisiniz. Muhlama, fasülye kavurması, laz böreği gibi geleneksel Karadeniz yemekleri de her an bulabileceğiniz Sinop’da İskorpit balığı da iyi bir deneyim olabilir.

Sinop’ta Ne Yapılır?
Karadeniz’in Bodrum’u olarak nitelendirilen Sinop, nezih ve huzurlu bir yaşam alanı sunar. Ülkemizin en uç noktalarından biri olan bu şehirde en ilginç yapı Sinop Kalesi diyebiliriz. Bu yapıyı mutlaka görmeli, kale etrafında bulunan çay bahçelerinde zaman geçirmeli, sahilde ayçiçeği çitlemelisiniz.

Sinop’ta görmeden dönmemeniz gereken yerlerin balında Akliman ve Hamsilos geliyor. Doğal bir sit alanı olan Akliman, pırıl pırıl denizi, temiz ve uzun kumsalı, modern tesisleri ile konforlu bir tatil olanağı sunar. Hamsilos Fiyordu ise karaların içerisine girerek bir göl oluşturan denizin muhteşem görünümü ile sizi hayran bırakacaktır. 

Keyifli bir seyahat için Ekonomikuçuş üzerinden Sinop uçak bileti aldığınızda fotoğraf makinenizi de yanınızda almayı unutmayın. Her anını fotoğraflamak isteyeceğiniz Sinop; kalesi, Balatlar kilisesi, İnatlı mağarası, Tatlıca şelaleleri, Sarıkum plajı, Akgöl, Korucuk köyü ve diğer alanları ile her adımda hayranlık duyacağınız bir şehirdir.
 

Sinop Uçak Bileti

Sinop Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Sinop ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Sinop Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Sinop Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.