Uçak Bileti

  Şiraz Uçak Bileti

 


Şiraz
İran ülkesinde bulunup Fars Eyaleti’nin yönetim merkezi olan Şiraz İran’ın kültür şehri, güller şehri ve de şairler şehri olarak anılıyor. Yüzyıllar boyunca kültüre ve sanatta ev sahipliği yapan Şiraz kenti aynı zamanda önemli bir ticaret ve sanayi merkezidir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
İran ülkesinin altıncı büyük kenti olan Şiraz da birçok anıt, türbe, cami, müze, park ve medreseye rastlamanız mümkün. Ayrıca şehirde bulunan Kerim Han Kalesi, İrem Bağı, Hafıziye, Şiraz Üniversitesi, Kur’an Kapısı, Vekil Pazarı, Persepolis yer ve mekânları turisttik açıdan da oldukça önemli olan tarihi mekânlardır.

Ulaşım
Şiraz kentine ve bu tarihi mekânlara ulaşmak için Şiraz Havaalanını diğer adı ile Şiraz Şehit Dastghaib Havaalanını kullanabilirsiniz. İran ülkesinin en güvenilir havaalanı olan Şiraz Havaalanı ayrıca İran’ın modern yapıya sahip ikinci havaalanıdır. Şiraz uçak bilet fiyatı hakkında bilgi almak ve Şiraz uçak bileti satın almak için Ekonomikuçuş'tan ve ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.
Şiraz Uçak Bileti

Şiraz Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Şiraz ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Şiraz Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Şiraz Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.