Uçak Bileti
   Sırbistan Uçak Bileti  


Vizesiz Seyahat Fırsatı
Kamuda çalışanların, yurt dışında geçirecek fazla zamanı olmayanların veya yeni yerler keşfetmeyi seven kâşiflerin tercih edebileceği ve vize sorununun yaşanmayacağı ‘yakın’ ülkelerden biri de Sırbistan.

Balkan ülkelerine seyahat etme fikri aklımıza geldiğinde en son seçenek galiba Sırbistan oluyor. Bu düşüncede ülkemizin Sırbistan’ la olan tarihi ilişkilerinin payı büyük.  Sanırım bütün dünya bu konuda bizimle tamamen aynı olmasa da çok yakın düşünceler içinde. Çünkü 1.Dünya Savaşını da Sırplar başlatmış. Ancak Sırplar için Türkiye oldukça büyük ekonomik önemi olan bir ülke. Bu nedenle ortak sınırlarımız olmasa da bizi komşu ülke olarak tanımlıyorlar. Bununla birlikte Sırbistan keşfetmek ve tarihi yerleri görmekten zevk alanların görmesi gereken yerlerle dolu. Merak edenlerin Ekonomikuçuş sitesinden bir Sırbistan uçak bileti alıp çantalarını hazırlamaları iyi bir fikir olarak görünüyor.

Büyük çoğunluğunun(%72’ si) yemyeşil Balkan ülkeleri arasında yer alan Sırbistan, Batı Avrupa’yla Türkiye arasında bir köprü görevi görmekte. Ayrıca birçok tarihi yapısı, geniş meydanları, doğal güzellikleriyle görülmeye değer yerlerden biri.

Yemek-İçmek
Seyahatlerde gittiğimiz yerlerden zevk alabilmek için rahat hareket edebilmek ve yeme-içme çok önemli. İşte bu noktada Sırbistan’ ın farkı daha belirgin olarak ortaya çıkıyor. Geçmişte bir Osmanlı ülkesi olmasından dolayı Sırbistan’ın kullandığı dilde çok sayıda Türkçe kelime duyabilirsiniz. Ayrıca Türk mutfağının Sırbistan mutfağıyla büyük ölçüde benzerlik göstermesinden dolayı da kebap, sarma, güveç gibi yemeklere kolaylıkla rastlayacaksınız ve Sırbistan da “acaba ne yesem?” diye bir derdiniz olmayacak.

Sırbistan’da Seyahat Etmek
Sırbistan’ da yapacağınız turistik amaçlı gezilerde toplu taşıma araçlarını tercih etmenizde yarar var. Ancak Belgrad’ da toplu taşıma araçlarını kullanırken olası bir hırsızlık vakasına karşın yanınızdaki eşyalara oldukça dikkat etmeniz gerekmekte. Kısa süreli seyahatler için çok lüks olmasa da istediğiniz özellikte otel bulabilirsiniz üstelik ücretleri de gayet uygun. Sırbistan’ a gitmek içinse Ekonomikuçuş sitesinden Sırbistan uçak biletinizi her şekilde temin edebilirsiniz.

Gezilecek Yerler
Özet olarak bir Avrupa Ülkesi olan Sırbistan’ a makul bir bütçeyle seyahat edebileceğinizi söyleyebiliriz. Sırbistan’ da gezilecek yerler o kadar çok ki. Damat Ali Paşa Türbesi, Tuna Nehri, Aziz Sava Katedrali, Belgrad Ulusal Tiyatrosu, Nikola Tesla Müzesi, Nis Fortress, Sırbistan Ulusal Müzesi, Avala, Beli dvor, Sırbistan Ulusal meclis Binası, Belgrad Fair gibi bir çok tarihi mekân Sırbistan da sizleri bekliyor.
 

Sırbistan Uçak Bileti

Sırbistan Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Sırbistan ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Sırbistan Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Sırbistan Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.