Uçak Bileti

  Skelleftea Uçak Bileti

 


Skelleftea
İsveç ülkesinin kuzeydoğu kısmında yer alan kent Botni Körfezinin kıyısında kuruludur. Kenti ilk kuranlar Sami ve Fin kavimleridir. Yaklaşık on birinci yüzyılda kurulan Skelleftea kentinde özellikle somon balıkçılığı yapılıyor. Altın şehir olarak da adlandırılan Skelleftea şehrin ile adı Skelepht olup anlamı bilinmiyor.1327 yıllarında Skelepht olarak adlandırılıp kaydı alınan bu kentte 1900 2lü yıllarda önemli bir sanayi kenti haline gelmiş. Müze ve tarihi kalıntıların bulunmasının yanı sıra birçok spor dalı ile ilgili faaliyet gösteren alanlara sahiptir. Eğlence mekânları ile de kendini gösteren kent en yüksek sıcaklık ortalaması temmuz ayında 20 derece olarak kayıtlıdır.

Skelleftea kentine havayolu ulaşımında Skelleftea Havaalanı kullanılıyor. Skelleftea Havaalanı şehir merkezine yaklaşık olarak 17 kilometre uzaklıktadır. İsveç ülkesinin en büyük havaalanları sıralamasında onuncu sırada yer alıyor. Skelleftea uçak bilet fiyatı hakkında bilgi almak ve de Skelleftea uçak bileti rezervasyonu yaptırmak için Ekonomikuçuş'tan yararlanabilirsiniz.
Skelleftea Uçak Bileti

Skelleftea Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Skelleftea ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Skelleftea Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Skelleftea Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.