Uçak Bileti
   Slovenya Uçak Bileti  


Genç Ülkede, Tarihi Tatil
Slovenya, Sosyalist Yugoslavya'nın dağılmasıyla 1991 yılında bağımsızlığını ilan ederek devlet oldu. Tipik bir orta Avrupa ülkesi olan Slovenya 2004 yılında da Avrupa Birliği Üyesi oldu. Yaklaşık 2 milyon nüfuslu bu ülke topraklarının yarısı, ormanlarla kaplıdır. Toplam 11 şehirden oluşan Slovenya, turistik ziyaret için güzel bir seçimdir. Siz de bu güzel, yeşil ülkeyi görmek istiyorsanız Ekonomikuçuş sitesinden istediğiniz havayolu şirketinin istediğiniz uçuşuna Slovenya uçak bileti alabilirsiniz.

Hangi şehirde neler yapılır?
Ljubljana
Slovenya'nın başkenti olan Ljubljana, küçük bir kenttir. Başkenti bisiklet ya da motosiklet ile dolaşarak ilginç bir deneyim yaşayabilirsiniz.  Öncelikle kentin eski şehir olarak bilinen bölgesini mutlaka gezin. Eski evleri, sokakları görün. Triple köprüsünü görün, fotoğraflayın. Preseren Meydanı, Aziz Nikolas Katedrali, Tivoli Park, Demiryolları Müzesi, ulusal müzeyi dolaşın. Türkiye'deki semt pazarlarının aynısı olan sebze pazarını ziyaret edin. Ljubljana Kalesi'ne çıkın. Hayvanat Bahçesini, ulusal üniversite kütüphanesini ziyaret edin, bu tarihi binayı inceleyin. Butcher's köprüsünde özçekim yapmayı ihmal etmeyin. Aziz James Kilisesini mutlaka görün.

Moribor
Başkent Ljubljana'dan sonra mutlaka ziyaret edilmesi gereken kent Moribor'dur. Kenti ziyarete Piramit Tepesi'nden başlayabilirsiniz. Burada eşsiz bir manzara ile tüm kenti görebilir, fotoğraflar çekebilirsiniz. Ağaç Göleti'ne gitmeyi de ihmal etmeyin. Moribor Katedrali mutlaka görmeniz gereken bir yapı. Tarihi Su kulesi, Ulusal Kütüphane, Moribor sanat galerisi, Franciscan Kilisesi, görmeniz gereken diğer yerler. Botanik bahçesine uğramadan asla Moribor'dan ayrılmayın.

Kranj
Slovenya'nın üçüncü büyük kentidir. Yaklaşık 60 bin nüfusa sahiptir. Kokra ve Sava nehirlerinin kesiştiği alanda yer alan Kranj'a gidildiğinde Mamut Kanyonu'nu görmeden, hatta rafting yapmadan asla dönmeyin. Slovenya'Nın endüstri şehri olan Kranj'da, alışveriş ve eğlencenin de keyfini dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Koper
Koper, Slovenya'da mutlak görmeniz gereken dördüncü kenttir. Şehri gezmeye Koper Katedrali ve Çan Kulesini görerek başlayın. Vinakoper isimli şarap fabrikasının şarap tadım merkezine giderek, şarap tadın. Praetorian Sarayı'nın büyüleyici mimarisini inceleyin.

Hem komünist dönem hem de modern Avrupa yaşamından örnekleri bulabileceğiniz Slovenya tatili için Ekonomikuçuş sitesinden Slovenya uçak bileti alarak, eşsiz bir tatil geçirebilirsiniz.
 

Slovenya Uçak Bileti

Slovenya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Slovenya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Slovenya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Slovenya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.